Naše zásielky sú zákazníkmi hodnotené známkou 9,43. Ďakujeme!

V spoločnosti SOS electronic odošleme z nášho vlastného skladu v priemere až 100 000 ks balíkov rôznych veľkostí ročne a na ich príprave sa podieľa tím 12 ľudí. Práve preto jednou z dôležitých súčastí objednávkového procesu, na ktorý kladieme veľký dôraz, je samotná kvalita balenia a spôsob zasielania tovaru.

Je pre nás nesmierne dôležité, aby bol celý proces prípravy a finalizácie objednávok nielen rýchly a efektívny, ale taktiež aby sme v čo najväčšej možnej miere minimalizovali množstvo chýb a vznikajúceho odpadu. Keďže sme sa v posledných mesiacoch na spôsob fungovania skladu a zasielania tovaru zameriavali veľmi intenzívne, spýtali sme sa našich zákazníkov, ako takto nastavený proces hodnotia.

Výsledky prieskumu, ktorý sme realizovali dotazníkovou online formou v prvom a druhom kvartáli 2021 na vzorke 247 zákazníkov, nás preto veľmi potešili. Uvedomujeme si však, že tieto výsledky nás aj zaväzujú naďalej udržiavať vysoko nastavený štandard logistiky a podľa možností ho ešte viac zlepšovať.

„Za všetky odpovede, ktoré sme od našich zákazníkov dostali, sme veľmi vďační. Či už išlo o hodnotenie s vysokou spokojnosťou, alebo aj tie s pripomienkami na zlepšenie, znamená to pre nás veľa. Práve preto sme sa rozhodli odmeniť jedného zákazníka v každej krajine fitness náramkom a všetkým zapojeným zvýšiť stav ich Premium účtu o 50 bodov,” hodnotí výsledky prieskumu Ján Seszták, CEO.

Dotazník obsahoval tiež možnosť pridania slovného hodnotenia a návrhov, ktoré by sme mali zaviesť do bežnej praxe. Väčšina hodnotení bola pochvalná, čo nás samozrejme teší. Dostali sme však aj odpovede s konštruktívnou kritikou a návrhmi na zavedenie novej služby či zlepšenie balenia.

„Všetky návrhy na zlepšenia a odporúčania sú pre nás cenné, pretože vieme zvýšiť kvalitu služieb priamo na základe požiadaviek zákazníkov. V mojom tíme si všetky návrhy preberieme a v prípade, že ktorýkoľvek zvýši efektivitu alebo kvalitu logistiky, s ich zavedením nebudeme otáľať,” reagovala Ľudmila Liptáková, Manažér skladu a logistiky.

Do prieskumu boli zapojení zákazníci v štyroch krajinách, a to Slovensko, Česko, Maďarsko a Nemecko. Zaujímali nás najmä oblasti celkovej spokojnosti so zásielkami, kvalita balenia a rýchlosť doručenia prepravnou službou.

Z prieskumu vyplynulo, že na škále od 1 (nízka spokojnosť) do 10 (vysoká spokojnosť) nás zákazníci hodnotia priemernou známkou 9,43. Ďakujeme!


Výber slovných hodnotení:

  • „Napriek zmenám v objednávke z dôvodu dostupnosti tovaru, vynikajúca komunikácia s p. Martinom Vajdíkom, vyriešené za chodu, promptne a ústretovo k obojstrannej spokojnosti, pochvala tomuto pánovi.” Peter, Nitra, Slovensko

  • „Všetko bolo v poriadku, dobrý obchod, rýchle dodanie, objednaný tovar je veľmi dobrej kvality. Bezpečné balenie, environmentálne zodpovedné balenie. Nepoužívajú veľa zbytočného baliaceho materiálu.” Erwin, Mníchov, Nemecko 
  • „Horší hodnocení zabaleného zboží se týká zásilek s krabičkami Hammond, ostatní zásilky jsou v pořádku.” Karel, Brno, Česká republika
  • „Profesionáli, super, prehľadná webová stránka. Na email reagujú okamžite. Len tak ďalej! :)” Norbert, Aszód, Maďarsko
  • „Skvelá rýchlosť, balík v perfektnej kondícii za skvelú cenu, určite som u Vás nenakupoval poslednýkrát. :-)“ Ján, Liptovský Mikuláš, Slovensko

  • „Jsem velice spokojen s prací vašeho obchodního zástupce, pana Jindřicha Crlíka.” Jiří, Olomouc, Česká republika
  • „Niekedy by som privítal možnosť nechať si poslať zásielku do Pick-up place alebo na Zásielkovňu, či iné verejne prístupné miesto, nakoľko počas servisných výjazdov je problém s doručovaním zásielok.“ Martin, Častá, Slovensko

Naše zásielky sú zákazníkmi hodnotené známkou 9,43. Ďakujeme!


Máte otázku alebo dotaz? Sme tu pre vás na adrese info@soselectronic.com


Odborné fakty, nové informácie a technologické trendy prinesieme k vám. V SOS electronic pripravujeme opäť odbornú online konferenciu. Viac informácií sa dozviete priamo na webovej stránke DebaTech.


Naše zásielky sú zákazníkmi hodnotené známkou 9,43. Ďakujeme!Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súvisiace články

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.