Mladí vývojári to dotiahli do Abu Dhabi

Tím študentov z gymnázia na Poštovej ulici v Košiciach, Columba Racing sa svojou aktivitou a snahou dopracoval až do Abu Dhabi. SOS electronic tento nadšený tím už pár rokov sponzoruje.

Toto je archívny článok z 19.01.2018. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Columba Racing team, ktorý sme podporili v roku 2017 technickým a marketingovým know-how, sa zapojil do súťaže „Land Rover 4x4“. V tomto projektovo zameranom vzdelávacom programe si študenti už od roku 2000 testujú svoje manažérske a inžinierske zručnosti. Účastníci majú navrhnúť a vyrobiť vozidlo na diaľkové ovládanie, ktoré by zvládlo technicky náročný terén.

Využívajú tak svoje znalosti z programovania, technológií, elektroniky, atď. Svoje nápady a vedomosti musia vedieť podporiť a prezentovať aj marketingovými kanálmi a projekt si musia vedieť aj finančne ošetriť.

Poctivá príprava a snaha sa košickým gymnazistom Columba Racing vyplatila. V Nitre, pri testovaní svojich schopností a vedomostí v národnom kole, boli jednoznační favoriti. Gratulácie a úspech z prvého miesta korunovala cesta do Abu Dhabi v decembri 2017.

Zo Spojených arabských emirátov si priniesli umiestnenie ako Najlepší tím zo strednej Európy. A my v SOS electronic aj tento rok veľmi radi privítame ich nápady a sme zvedaví, ako sa inšpirovali na nový model auta pre rok 2018 a aké výzvy si stanovili pre najbližšiu súťaž.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.