Keby náhodou... reklamačný modul v našom eshope

Aj keď patríme medzi distribútorov s najnižšou chybovosťou na trhu, chceme vám prípadné reklamácie čo najviac uľahčiť. A odteraz môžete sledovať stav vašej reklamácie on-line.

Dbáme na kvalitu
Do sortimentu vyberáme len overených výrobcov, kde vieme zaručiť požadovanú kvalitu. Tovar dodávame v zodpovedajúcich obaloch tak, aby sa vplyvom prepravy neznížila jeho kvalita. Dvojitá výstupná kontrola nás radí medzi distribútorov s najnižšou chybovosťou balenia.

Napriek tomu...
Poznáte to, kde sa aktívne pracuje, robia sa aj chyby. My sa snažíme ich výskyt minimalizovať a z každej takejto situácie sa poučiť a zároveň prijať nápravné opatrenia. Predsa sa však môže stať, že tovar nebude fungovať, príde poškodený, prípadne iný, ako ste si objednali. V tom prípade určite využite náš on-line modul a podávanie a riešenie reklamácií bude pre vás podstatne jednoduchšie a rýchlejšie.
Postup pri zadávaní novej reklamácie

Po prihlásení do eshopu vyberte v svojom užívateľskom menu sekciu „Reklamácie“ a vyberte si položku "Zadať reklamáciu". Po vyplnení formulára a jeho odoslaní obdržíte e-mail s prideleným RMA číslom a s inštrukciami, ako postupovať ďalej. 

Prezrite si detailné informácie  ako nám doručiť reklamovaný tovar.

Čo sa bude diať ďalej?

Reklamovaný tovar prevezmeme, posúdime a rozhodneme o ďalšom postupe. V prípade vážnejšieho problému tovar zasielame priamo výrobcovi. Každopádne,  pri každej zmene stavu vašej reklamácie budete informovaní e-mailom.

Zhrnutie - prečo použiť eshop na zaevidovanie novej reklamácie

  • Stačí poznať názov alebo objednávacie číslo reklamovaného tovaru
  • Systém automaticky nájde vaše faktúry obsahujúce tento tovar
  • Po odoslaní formulára obdržíte informácie, ako nám doručiť reklamovaný tovar
  • Môžete on-line sledovať stav vašej reklamácie
  • Na zmenu stavu vašej reklamácie budete upozornení e-mailom


Veríme, že tento modul nebudete musieť nikdy využiť. :) Na vaše pripomienky a návrhy radi odpovieme na adrese webmaster@soselectronic.com

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info