29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Export po 20 rokoch

Ako rástla firma, tak rástla aj potreba ďalej sa rozvíjať, expandovať, rozširovať pole pôsobnosti. Značka SOS electronic prenikala aj za hranice Slovenska, Česka či Maďarska. To bol dôvod, aby sa pred 5 rokmi sformovalo samostatné oddelenie Exportu.

Toto je archívny článok z 08.07.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Toto rozhodnutie sa nám ukázalo ako správne, čo potvrdzuje fakt, že v súčasnosti máme svojich zákazníkov v 85 krajinách sveta ako napr. Austrália, Nový Zeland, Portoriko, Južná Amerika, Kamerun, Thajsko, Malajzia, a pod.

K zákazníkom sa snažíme byť čo najbližšie, preto sme vytvorili priame obchodné zastúpenie aj v Rumunsku, Poľsku a momentálne pracujeme na vytvorení obchodného zastúpenia aj v Nemecku. Oddelenie exportu sa postupne rozrastalo a dnes ho tvorí 8-členný tím, ktorý komunikuje so svojimi zákazníkmi v mnohých jazykoch ako je angličtina, nemčina, poľština, rumunčina, ruština, francúzština, maďarčina a mnohých ďalších.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info