Deň otvorených dverí v SOS electronic

Hra na začiatok 

Na úplný úvod si kolegovia z obchodného oddelenia pripravili interaktívnu hru, aby sa naši milí návštevníci nielen zabavili, ale aj hravou formou dozvedeli viac o našej spoločnosti. Mohli tak súťažiť v kvíze, ktorý ich zoznámil s históriou a zameraním spoločnosti SOS electronic, no mali si možnosť vyskúšať aj technickú prácu – zostavovanie elektrických obvodov, búranie technických mýtov pomocou špeciálnych meracích metód či opakovanie si praktických informácií zo sveta techniky. Víťazov súťaží sme, samozrejme, potešili symbolickými cenami a ostatných pohostili občerstvením.

Spoznajte naše oddelenia 

Študenti sa po zaujímavom úvode spoznali s jednotlivými oddeleniami, na ktorých už čakali naši kolegovia. Každé oddelenie im opísalo náplň práce a ochotne odpovedalo na zvedavé otázky. Spoznali kreatívnu i štatistickú stránku marketingového oddelenia, pracovn náplne IT oddelenia, precíznosť výberu produktov na nákupnom oddelení a oddelení produktových špecialistov. Vyvrcholením času stráveného v SOS electronic bola prehliadka logistického centra, kde si študenti prešli celým procesom spracovania objednávok, príjmom, výdajom a balením tovaru. O najväčší záujem sa opäť postarali naše automatizované skladové vozíky.

Deň otvorených dverí v SOS electronic

Deň otvorených dverí v SOS electronic

Deň otvorených dverí v SOS electronic

Deň otvorených dverí v SOS electronic

Darček na záver 

Našich milých návštevníkov sme nenechali odísť naprázdno. Na záver dňa otvorených dverí v SOS electronic dostali študenti od nás darček, ktorý im má pripomínať, aká žiarivá budúcnosť ich čaká – samozrejme, keď sa budú dobre a správne učiť.

Želáme študentom úspešné zakončenie školského roka a krásne prežitie letných prázdnin.
My v SOS electronic sa tešíme na ďalší deň otvorených dverí.


Máte záujem o viac informácií? Prípadne máte inú otázku či požiadavku? Prosím, vyplňte nasledujúci formulár, radi vám pomôžeme.