Chcete byť informovaný o dostupnosti súčiastky? Použite strážneho psa.

Alebo inými slovami – nastavte si v našom eshope watchdog. Ako to funguje? Princíp je všeobecne známy a jednoduchý. Označte si produkt, ktorý chcete sledovať. Zvoľte si počet kusov a emailovú adresu, na ktorú chcete notifikáciu obdržať. Po prijatí sledovaného tovaru na sklad vám zašleme notifikačný email.

Ak máme na sklade menej kusov, ako ste si želali sledovať, obdržíte email, pričom watchdog zostáva nastavený naďalej. Akonáhle príde na sklad viac kusov, ako sledujete, obdržíte notifikačný email a sledovanie tohto produktu sa automaticky vypne.

Spravovanie watchdogov
Služba je dostupná pre každého, kto má v našom eshope zriadený účet. Spravovať svoje watchdogy môžete v sekcii Sortiment. Nájdete tam prehľad produktov, ktoré sledujete a sledovanie tu môžete aj vypnúť. Počet sledovaných produktov nie je obmedzený.

Sledovanie nedodaného tovaru
Zaujímavou funkciou je určite aj možnosť nastaviť si watchdog na produkty, ktoré máte u nás objednané a ešte nedorazili na náš sklad. Týmto spôsobom budete hneď informovaný, ak na nejaký produkt netrpezlivo čakáte. Stačí kliknúť na modrú ikonu strážneho psa napravo.

Chcete byť informovaný o dostupnosti súčiastky? Použite strážneho psa.

S watchdogom vám už žiadne produkty neujdú :)

Veríme, že tieto informácie vám zase o niečo uľahčia prácu na našom webe. Na vaše pripomienky a návrhy radi odpovieme na adrese webmaster@soselectronic.com

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info