29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Bilancovanie roka 2019

Svet vidí svoju budúcnosť v technológiách. My chceme byť súčasťou tejto budúcnosti. V SOS electronic sme vsadili na informácie, technológiu a na ich poznanie. Pracujeme na tom, aby naše okolie, naši zákazníci, ale aj mladšie generácie mali dostatok informácií. Každý krok vpred sa ráta a my sme ich aj v roku 2019 spravili niekoľko.

  • Podporili sme niekoľko stredných škôl, univerzít, študentské tímy a organizácie, letné tábory, kde sme rozvíjali vedomosti v elektrotechnickej oblasti.
  • Zorganizovali sme webináre o LPWA technológiách, prenose dát v sieti LTE, o embedded zariadeniach a QT aplikáciách pod linuxovou distribúciou, o umelej inteligencii a strojového videnia s AAOEN produktami.
  • V spolupráci so spoločnosťou Microsoft sme zorganizovali IoT workshop s využitím MS Azure Cloudu a AAEON vývojových kitov.
  • S globálnym výrobcom bezdrôtových GPS modulov, spoločnosťou Quectel, sme zorganizovali workshop v dvoch krajinách a zamerali sme sa na sieť LTE Cat M1.
  • Aby ste k nám mali bližšie, vystavovali sme na Embedded world 2019 v Mníchove a na Evertiq expo v Krakove a Varšave.
  • Počas roka sme sa komplexnejšie rozhliadli v našom sklade a vytipovali pár zariadení, meracích nástrojov, osciloskopov a predmetov, o ktorých si myslíme, že by uľahčili fungovanie každej prevádzky. Za dva týždne sme navštívili 9 zákazníkov v 2 krajinách. Rozprávali sme asi so 150 ľuďmi o ich každodenných činnostiach, pracovných úlohách a navrhli sme im veľké aj drobné zmeny, ktoré uľahčia alebo urýchlia ich bežné činnosti. 

Komponenty z nášho skladu nájdete naozaj všade. Od uhoľných baní až po družice vo vesmíre. Spĺňame aj náročné kritériá a požiadavky dodávateľov do zdravotníckych zariadení. Dodali sme senzory kvality vzduchu, či GPS moduly na monitorovanie dopravy, výrobnej logistiky. Na všetky tieto miesta sme sa dostali vďaka vám, našim zákazníkom.

Mať rozhľadených a spokojných partnerov po celom svete je snaha každého dodávateľa. My ich vo vás máme.


Ďakujeme vám za spoluprácu v roku 2019 a tešíme sa na ďalšie úspešné mesiace v roku 2020.Videá

We are reinventing the way of electronic components distribution. As a multinational distribution company, we supply our electrical components everywhere.

Videá

Thank you for your lasting trust and we wish you full bags of christmas presents.
May the 2020 be built around pleasant surprises and building valuable relationships with the people you care about, just as we do.

Your SOS electronic team

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info