29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

AMPER 2014: Malá produktová revolúcia v SOS stánku

32 produktových panelov, viac ako 50 značiek, obchodníci z 2 krajín, 1 zástupca výrobcu priamo z Číny a veľa veľa balónov...aj to bol AMPER 2014 v podaní SOS v číslach.

Toto je archívny článok z 04.04.2014. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
AMPER 2014: Malá produktová revolúcia v SOS stánkuAká bola realita? Oproti minulým rokom bol náš stánok naozaj revolučný. SOS stánok bol jeden z najväčších na výstave AMPER 2014. Aj preto sme Vám mohli predstaviť ešte viac produktových riešení pre Vaše výrobky a to až na32 produktových paneloch. Už hneď v prvý deň patril náš stánok medzi tie najnavštevovanejšie a v tomto trende sme pokračovali celý týždeň.

Všetci naši zákazníci či už Česka alebo Slovenska mohli okrem produktových riešení využiť aj možnosť stretnúť sa osobne s Doronom Zhangom - viceprezidentom Quectel.

Samozrejme neostali sme iba pri produktoch. Na SOS stánku ste si mohli odskúšať 3D tlačiareň v praxi, získať množstvo vzoriek, či zabaviť sa s tancujúcim a športujúcim robotom od Lantronixu alebo odniesť si balónovú kreáciu podľa vlastného výberu. A pre všetkých, ktorým sa chcelo ostať na výstave o trošku dlhšie prišiel zahrať aj Ivan Mládek pár nestarnúcich hitov ako Jožin z Bažin. A tak sme výstavný deň zavŕšili pri dobrom jedle v pohodovej a uvoľnenej atmosfére.

Všetkým Vám, ktorí ste osobne prišli a stretli ste sa s nami na výstave AMPER 2014 ĎAKUJEME.

Ako to vyzeralo? Presvedčte sa sami, že na SOS stánok sa oplatilo prísť a pozrite si krátke video z Amperu.

Videá

Tešíme sa na Vás na ďalších výstavach.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info