29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Amper 2012 - Veni, vidi vici...

Ďakujeme, že ste si opäť raz našli čas na osobné stretnutie s nami počas výstavy Amper 2012.

Toto je archívny článok z 30.03.2012. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Tento rok ste na našom stánku mali možnosť vidieť, zažiť a odskúšať množstvo noviniek a nie len tých produktových. Hlavnou myšlienkou výstavy bolo podčiarknuť našu filozofiu dodávok komplexných riešení, ktoré je možné zo súčiastok vyskladať. Preto sme pre Vás pripravili veľký plne funkčný produktový panel, na ktorom ste si priamo mohli odskúšať produkty z našej ponuky. Fakt, že sme boli jeden z mála distribútorov s takýmto produktovým panelom, ako aj fakt, že ste sa pri ňom permanentne zastavovali, nás utvrdzuje v tom, že to bol správny krok.

Zo všetkých produktov, ktoré zaujali na našom spomenieme aspoň šikovné grafické riešenia spoločnosti 4D Systems, ktoré prinášajú aplikáciám štvrtý rozmer, či nové displeje od Electronic Assembly alebo aj embedded modul Bega 220 od Bolyminu, z ktorého sme hneď niekoľko kusov predali na stánku :) Aby sme podporili naše nadštandardné priame vzťahy s výrobcami, nechýbali na našom stánku ani zástupcovia z firiem OSRAM a LANTRONIX.

Ďalšou novinkou bola predpremiéra nového SOS katalógu riešení 2012, ktorý bol k nahliadnutiu prostredníctvom informačného online pultu. Každý, kto súčasne vyplnil aj návratku na bezplatne zaslanie katalógu, mal možnosť zapojiť sa do žrebovania o poukaz na nákup produktov v hodnote 100€ . Výhercom sa stal p. Dušan Tichý zo spoločnosti Arkon Production s.r.o, ktorému srdečne blahoželáme a ohľadne výhry ho budeme kontaktovať.

Amper 2012 - Veni, vidi vici... No a v neposlednom rade sme sa snažili k všetkému pridať emócie. A tak sme Vám okrem profesionálnej odbornosti ponúkli aj úsmev a dobrú atmosféru, čo ste pri Vašej návšteve mnohí z Vás ocenili

Naďalej sa budeme snažiť pripravovať pre Vás zaujímavé podporné aktivity. Veríme, že nám zostanete verní! Ešte raz ďakujeme za návštevu a o rok dovidenia.

Váš SOS electronic tím.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info