29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SEMIKRON

Dióda = SEMIKRON

Spoľahlivosť celého zariadenia často závisí od najmenšej súčiastky aká sa v ňom vyskytuje. Nezriedka je to práve dióda. Aby celé zariadenie pracovalo spoľahlivo je potrebné dbať na správny výber súčiastok. Ak potrebujete akúkoľvek diódu, výrobky firmy SEMIKRON sú tou správnou voľbou.

Toto je archívny článok z 17.01.2006. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Výsledkom dlhoročných skúsenosti firmy SEMIKRON pri výrobe polovodičov, použitie kvalitných materiálov a kontrola kvality v každom technologickom kroku sú kvalitné spoľahlivé produkty používané poprednými výrobcami spotrebnej elektroniky a v automobilovom priemysle. Táto značka je dobre známa aj našim zákazníkom, keďže jeden z výrobných závodov firmy SEMIKRON sa nachádza na Slovensku, vo Vrbovom, kde sa vyrábajú LPR (Low Power Rectifiers).

Do portfólia firmy SEMIKRON patria produkty od výkonových modulov pre energetiku a strojárstvo až po SMD usmerňovacie diódy, zenerove diódy, transily a Schottkyho diódy. Všetky produkty z produkcie SEMIKRONU je možné zakúpiť u distribútora tejto značky, firme S.O.S. electronic s.r.o. Väčšina produktov je našim skladovým typom a dokážeme ich dodať v krátkych termínoch.

Aktuálny zoznam vrátane cien a množstiev nájdete na na tejto stránke.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info