Osciloskop R&S HMO1002 ešte raz za výbornú cenu

V špeciálnej ponuke máme pre Vás niekoľko kusov týchto mimoriadne atraktívnych digitálnych MSO osciloskopov.

Možno si pamätáte našu nedávnu ponuku osciloskopov Rohde&Schwarz HMO1002 za výbornú cenu. Tieto kusy už majú svojich nových šťastných majiteľov. S prichádzajúcim koncom roka sme sa snažili priniesť Vám podobne atraktívnu ponuku a po dohode s výrobcom sa nám to dúfame podarilo.
Posúďte sami - HMO1002 s excelentným pomerom cena/ vlastnosti si tentoraz môžete kúpť so zľavou takmer 110 Eur voči štandardnej cene. Za 690 Eur, tak môžete získať osciloskop , ktorý ďalej znižuje cenovú hladinu pri zachovaní mnohých vlastností, ktoré v tejto cenovej hladine obyčajne nenájdeme.
Limitovaná ponuka – HMO1002 len za 690 EUR platí pre prvých 10 ks a len do vypredania zásob.

Dvojkanálový digitálny osciloskop 2x 50 MHz ponúka plnú MSO funkcionalitu a po zakúpení externej logickej sondy HO3508, môžeme na jednej obrazovke naraz sledovať analógové aj digitálne signály (ideálne pri meraní AD/DA prevodníkov a pod.). So vzorkovacou rýchlosťou 1Gsample/s (512Mhz/ kanál), 128k FFT, funkčným generátorom a rôznymi matematickými funkciami poskytuje bohaté možnosti pre analýzu obvodov. Unikátnym v tejto triede je 50 MBit/s generátor (vzoriek), ktorý dovoľuje vytvoriť 4 bity široké a 2k dlhé vlastné vzorky. Zároveň je možné nastaviť tento generátor napríklad tak, že získame na výstupe 25 MHz signál (clock).

Ďalším unikátom v tejto cenovej hladine je možnosť kvalitne merať aj slabé signály vďaka reálnej citlivosti 1 mV/dielik.
HMO1002 je dostupný aj vo verzii 2x70 MHz alebo 2x100 MHz, no vari najzaujímavejšia je možnosť kedykoľvek neskôr zmeniť si základný typ (so vstupmi 2x50 MHz) na 70Mhz alebo 100Mhz pomocou SW Voucherov.
Bližšie informácie nájdete v brožúre HMO1002.
V prípade záujmu o akýkoľvek produkt Hameg/ Rohde&Schwarz nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / Vlastnosti:

  • osciloskop s vynikajúcim pomerom cena/ vlastnosti
  • ideálny pre školy, laboratóriá aj vývojové pracoviská
  • reálna citlivosť až 1mV/ dielik
  • unikátny generátor vzoriek umožňujúci vygenerovať ľubovoľný signál (50 Mbit/s)
  • 1 GHz vzorkovacia frekvencia (512 MHz/ kanál)
  • rôzne matematické funkcie
  • plná MSO funkcionalita
  • kompatibilný so všetkými sondami pre sériu Hameg HMO
  • Funkčný generátor do 50 kHz

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje