29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
QUECTEL

Vývojári otestovali nový Quectel SC20-E SMART EVB KIT

AndroidLTENetwork

Vyše 100 vývojárov z Česka, Slovenska a Maďarska mali počas ďalšej série obľúbených workshop možnosť prakticky si vyskúšať modul MC60 ako aj novinku od Quectelu – SC20E-SMART EVB Kit.

Toto je archívny článok z 03.05.2017. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Aj táto séria sa konala pod vedením odborníkov priamo z Quectelu – Michala Gadaja a Grzegora Bazyluka. Účastníci sa mohli dozvedieť ako úspešné navrhnúť hardvér, či otestovať softvérové funkcionality.

Modul MC60 je ideálny pre aplikácie vyžadujúce zisťovanie polohy a prenosu malého objemu dát. Kompaktná veľkosť s integrovaným vysoko citlivým GPS/GLONASS prijímačom pre zisťovanie polohy umožňuje zákazníkom používať funkcie GPS a GSM s použitím jediného modulu.

Modul SC20 združuje všetky známe technológie zo sveta smartfónov do jediného modulu s rozmermi len 40.5x40.5x2.8mm. Tento modul vie pracovať v sieťach LTE Cat4, ale je spätne kompatibilny aj so sieťami 3G aj 2G. Modul podporuje komunikáciu pomocou WiFi 802.11b/g/n do rýchlosti 150Mbps a BT4.1LE. Je ideálne vhodný pre priemyselné aplikácie, ktoré si vyžadujú vysokú rýchlosť a spoľahlivosť prenosu dát.

Počas workshopu bol aj priestor pre prediskutovanie konkrétnych návrhov riešení vývoja jednotlivých aplikácií zúčastnených vývojárov. Kity, ktoré vývojári počas workshopu testovali, si následne mohli zakúpiť s takmer 50% zľavou.

Získajte aj vy praktické skúsenosti na našich workshopoch a ďalšie benefity. Už v júni pre Vás pripravujeme workshop so značkou FLUKE. Viac informácií nájdete už čoskoro na našom webe v sekcii PIZZAWORKSHOPY.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info