Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
QUECTEL

S novým SW nástrojom Quectel QNavigator vyviniete GSM zariadenia ešte rýchlejšie

S GSM modulmi Quectel môžete začať pracovať aj bez znalosti AT príkazov. Stiahnite si Quectel QNavigator zadarmo.

Pre rýchle vyskúšanie vlastností GSM modulov vyvinula spoločnosť Quectel veľmi užitočný softvérový testovací nástroj „QNavigator“ umožňujúci rýchle začatie vývoja s GSM modulmi Quectel. Vari najväčšou výhodou je, že QNavigator je možné použiť aj bez akýchkoľvek znalostí AT príkazov (používaných na ovládanie GSM modulov). Medzi hlavné funkcie tohto nástroja patria SMS, Voice Call, TCP/UDP, PPP, AT Command (požiadavky a testovanie). V sekcii AT Command nájdete aj kompletný popis všetkých AT príkazov vrátane syntaxu. Taktiež dokáže vykonať “nárazové” (pressure) testovanie sekvencie AT príkazov v časti QCOM.

QNavigator spolupracuje s akýmkoľvek vývojovým kitom Quectel. Kompletný zip balík s programom aj užívateľskou príručkou si môžete stiahnuť tu.

Ďalšou potešujúcou správou je, že spoločnosť Quectel podstatne zdokonalila svoje webstránky www.quectel.com, kde napr. v sekcii download center teraz ľahko nájdete rôzne datasheety, aplikačné príručky a ďalšie dokumenty pre podporu vývoja.

V prípade záujmu o akékoľvek moduly od spoločnosti Quectel, nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje