GNSS L1/L5 prijímač zistí vašu polohu aj pri strate signálu
V porovnaní s GNSS modulmi, ktoré pracujú iba v pásme L1, modul LC79D výrazne zvyšuje počet satelitov zapojených do sledovania a určovania polohy.

Tým významne znižuje efekt odrazenej vlny spôsobený výškovými budovami v mestskom prostredí, znižuje TTFF a zlepšuje presnosť určovania polohy.
Voliteľná funkcia Dead Reckoning zabezpečuje vysokú presnosť pri určovaní polohy, aj keď signál GNSS chýba alebo je rušený.

GNSS modul LC79D je kompatibilný s AIS-140 (Automotive Industry Standard 140) a jeho integrované LNA a SAW filtre slúžia na zaistenie lepšej navigácie v podmienkach slabého signálu alebo v iných nepriaznivých podmienkach.
Pokročilé riešenie správy napájania s nízkou spotrebou energie umožňuje snímať a určovať polohu GNSS s nízkou spotrebou a vďaka tomu je tento modul ideálnym riešením pre systémy napájané z batérie.

GNSS L1/L5 prijímač zistí vašu polohu aj pri strate signálu

Vďaka svojmu vynikajúcemu potlačeniu driftu pozície a zvýšenej presnosti určovania polohy v prostredí hustých mestských zástavieb je modul LC79D vhodným riešením pre systémy sledovania v reálnom čase alebo napríklad pre aplikácie zdieľaných dopravných prostriedkov.

Vďaka kompaktnému dizajnu, nízkej spotrebe energie a vysokému výkonu je ideálnym modulom na sledovanie vozidiel, osôb a majetku, ako aj na zdieľanie aplikácií elektrickej mobility.

GNSS moduly typu LC79D sme zaradili do nášho sortimentu. Viac informácií k produktom značky Quectel, nájdete na našej webovej stránke.

Ak potrebujete poradiť s výberom, neváhajte nás kontaktovať na adrese info@soselectronic.sk. Radi vám pomôžeme.