Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
QUECTEL

Do ktorej killer IoT aplikácie použijete túto krásku / beštiu?

Je to tu. Smartfóny začínajú prenikať do priemyselných aplikácií. Najdokonalejší IoT LTE modul na svete má všetko - LTE, BLE, WiFi, GNSS a Android OS.

Firma Quectel v snahe o vybudovanie dokonale prepojeného smart sveta uvádza na trh doteraz nepoznanú kategóriu komunikačného modulu-SC20", ktorý združuje všetky známe technológie zo sveta smartfónov do jediného modulu s rozmermi len 40.5x40.5x2.8mm. Tento modul vie pracovať v sieťach LTE Cat4, ale je spätne kompatibílny aj so sieťami 3G aj 2G, zámerom inžinierov bolo zabezpečiť maximálnu mieru konektivity aj v miestach, kde chýbajú siete 4G.

SC20 je prvým modulom svojho druhu na svete, ktorý kombinuje také množstvo rôznych technológií v jednom balení, navyše s Androidom 5.1 Lollipop OS pre zjednodušenie vývoja aplikácií. Modul podporuje komunikáciu pomocou WiFi 802.11b/g/n do rýchlosti 150Mbps a BT4.1LE. Je ideálne vhodný pre priemyselné aplikácie, ktoré si vyžadujú vysokú rýchlosť a spoľahlivosť prenosu dát. SC20 používa moderný spôsob pripojenia antén, tzv MIMO technológiu, ktorá zvyšuje max. dosiahnuteľné prenosové rýchlosti dát aj v podmienkach slabého signálu.

V module sa nachádza aj vysokocitlivý GPS+GLONASS+Beidou prijímač, ktorý umožňuje použitie modulu v aplikáciách, kde je potrebné zistiť polohu zariadenia. Tento nevšedný súbor technológií je doplnený množstvom interfejsov, napr. pre LCD/TFT, kameru, kapacitný Touch Panel, mikrofón, reproduktor, UART, USB a I2C a množstvom dostupných driverov (USB drivere pre WIN XP, Vista, WIN 7/8, Linux), to všetko spolu predurčuje SC20 na použitie v aplikáciách ako sú napr. terminály, bezdrôtové POS klávesnice, smart merače spotreby, routre, dátové karty, automotive zariadenia, smartfóny, reklamné panely, zabezpečovacie zariadenia, a priemyselné PDA.

Pre urýchlenie vývoja s modulom SC20 pripravil výrobca kompletný kit s množstvom periférií.

V prípade záujmu o akékoľvek produkty Quectel nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Základné vlastnosti modulu:

  • OS Android 5.1
  • LTE Verzia 3GPP E-UTRA Release 11
  • Šírka pásma 1.4/3/5/10/15/20MHz
  • Typ antény DL MIMO 2×2, podpora Rx-diverzity
  • Napájacie napätie 3.5V~ 4.2V, 3.8V Typ.
  • Pracovná teplota -40°C ~ +85°C
  • Puzdro LCC
  • Ovládanie cez AT príkazy 3GPP TS27.007 a doplnené AT príkazy

Doplňujúce produkty
SC20-E QUECTEL

Na objednávku

SC20-E

GSM / UMTS / LTE

Multi-Mode Smart modul SMD 40,5x40,5x2,8mm

Obj. číslo: 229882
Na objednávku

QUECTEL

SC20-E EVB KIT QUECTEL

na sklade 5 ks

SC20-E EVB KIT

Vývojové kity ku komunikačným modulom

Vývojová doska pre SC20 s modulom

Obj. číslo: 230075
Skladový typ

QUECTEL

1 ks a viac 188,6867 €

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje