3 záznamy z webinárov o sieťach LTE, LPWA, GNSS

Webinárový maratón sme zvládli. Školenia o jednotlivých sieťach a k nim vhodných moduloch sme pre vás spracovali. Je to na vás, nahliadnite.

On-line školenia pre vás odborne pripravili naši kolegovia z firmy Quectel Wireless Solutions, ktorá je našim dlhodobým a spoľahlivým partnerom pre bezdrôtové technológie.

Každá zo sietí (LTE, LPWA aj GNSS) má svoje výhody a špecifickú oblasť použitia, a preto sme sa rozhodli témy rozdeliť a nechať vám priestor na otázky. Veľmi sme radi, že ste sa toho chopili a otázkami ste nás zavalili. Dokonca sme boli milo prekvapení, keď mnohých z vás sme stretli na všetkých 3 stretnutiach.

Ak ste na niektorý z pripravených webinárov nemohli prísť on-line, prikladáme vám nahrávky:


V nahrávkach sa okrem aktuálneho portfólia komunikačných modulov Quectel dozviete o pripravovaných novinkách a stave budovania sietí v krajinách EU. Získate podrobnejšie informácie aj o rozdieloch LPWA technológie oproti starším 2G a 3G technológiám.
V oblasti GNSS prijímačov sme zdieľali informácie o najnovších čipsetoch pre GNSS moduly, najmä s dôrazom na presnejšiu lokalizáciu pomocou technológie RTK a tiež pomocou technológie Dead Reckoning.
O postupnom zavádzaní 5G sietí a tiež o dostupnosti LTE-A modulov pre Cat6 a Cat12 sa dopočujete v zázname o LTE technológii. Samozrejme, spomenuli sa aj aktuálne najpoužívanejšie moduly pre Cat1 a Cat4.

Pre tých, ktorí ešte váhajú, či sa na to pozrieť, nech je vám referenciou 120 spokojných on-line účastníkov, ktorí zostali s nami až do konca vysielania. 


Záznam si viete pozrieť po vyplnení formulára. Ďakujeme!


Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info