29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
PEPPERL FUCHS

Pepperl+Fuchs - špičkové senzory a prvky pre automatizáciu

Ak hľadáte nemeckú precíznosť a najväčší dôraz kladiete na kvalitu, ponúkame vám výrobky a riešenia bez kompromisov od nášho partnera Pepperl+Fuchs. O ich kvalitách sa môžete presvedčiť na výrobných linkách automobiliek, v čističkách odpadových vôd, v baliacich zariadeniach, v tlačiarňach a v mnohých ďalších aplikáciách.

Toto je archívny článok z 30.11.2010. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Pepperl+Fuchs - špičkové senzory a prvky pre automatizáciu Indukčné snímače
Indukčné snímače sú na prvom mieste pri výbere senzorov pre aplikácie vyžadujúce presnosť, bezkontaktné snímanie kovových predmetov v strojoch alebo automatizačných zariadeniach. Pepperl+Fuchs ponúka inovatívne, veľmi kvalitné senzory, ktoré spĺňajú potreby trhu priemyselnej automatizácie a riadenia výrobných procesov. Skúsenosti, flexibilita a orientácia na zákazníka umožňujú firme Pepperl+Fuchs ponúkať unikátne zákaznícke riešenia pre potreby ktorejkoľvek oblasti priemyslu.Pepperl+Fuchs - špičkové senzory a prvky pre automatizáciu Kapacitné snímače
V aplikáciách využívajúcich kapacitnú technológiu je citlivosť kapacitných snímačov závislá od vlastností materiálov cieľových objektov. Vlastnosti týchto kovových, plastových a tekutých objektov ovplyvňujú dosah kapacitných snímačov, preto firma Pepperl+Fuchs ponúka veľké množstvo modelov s nastaviteľnou citlivosťou zabezpečujúc tak flexibilitu pre použitie týchto senzorov v mnohých aplikáciách.


Pepperl+Fuchs - špičkové senzory a prvky pre automatizáciu Fotoelektrické snímače
Pepperl+Fuchs ponúka široký rozsah fotoelektrických snímačov, optických káblov a príslušenstva. Ak hľadáte riešenie pre precíznosť, optické riadenie polohy objektov, triedenie a počítanie, prípadne riešenie šité na mieru, hľadajte u Pepperl a Fuchs - pre každé odvetvie priemyslu.
Pepperl+Fuchs - špičkové senzory a prvky pre automatizáciu Ultrazvukové snímače
Ultrazvukové snímače predstavujú ideálne riešenie pre bezkontaktné meranie polohy a vzdialenosti vo všetkých oblastiach priemyslu, kde náročné podmienky ako prach, dym alebo para môžu ovplyvniť senzory. Snímať možno objekty rôznych materiálov a to už na milimetre a bez ohľadu na tvary a farby objektov.Pepperl+Fuchs - špičkové senzory a prvky pre automatizáciu Konektory a šnúry
Pepperl+Fuchs ponúka senzory buď s káblom alebo s konektorom pre rýchle odpojenie resp. pripojenie k aplikáciám. Konektory sú k dispozícii aj vo vysokej triede krytia IP. Takzvané „rýchle“ konektory sú k dispozícii aj v štandardizovaných veľkostiach M8 a M12, čím je zabezpečené ich univerzálne použitie.

Kompletný sortiment produktov značky PEPPERL+FUCHS vám dodáme na objednávku.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info