29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

Zákaznícke riešenie: Bezkontaktný dochádzkový systém DOORIS si nainštalujete aj sami

Dochádzkový systém s bohatým softvérom od spoločnosti GACC s.r.o. s 20 ročnými skúsenosťami bude prínosom aj pre vašu firmu.

Toto je archívny článok z 05.04.2013. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Evidovať príchod, odchod a pohyb zamestnancov potrebuje takmer každá firma. Ak nerátame niektoré archaické možnosti tak najjednoduchšou a najpohodlnejšou voľbou je použiť systém na báze RFID kariet (čipov, kľúčeniek,….). Dá sa povedať, že RFID technológia v prístupových systémoch jasne vyhráva aj vďaka tomu, že je užívateľsky prívetivá (= bezkontaktná) a zároveň umožňuje využiť RFID kľúčenku alebo kartu aj na iné účely napr. otvorenie/ odomknutie dverí, aktivovanie alarmu apod.

Dobrým príkladom prepracovaného dochádzkového systému je výrobok Easy DOORIS od českej spoločnosti GACC. Spoločnosť GACC vyvíja a vyrába mnohé systémy pre dochádzku, prístup, stravovanie a ďalšie špecializované zariadenia. Easy DOORIS, ktorý by sme Vám chceli predstaviť, je kompletný set dochádzkového systému pozostávajúci z terminálu TD 210 C4, softvéru a licencie až pre 60 užívateľov za zvýhodnenú cenu.

Dlhoročné skúsenosti spoločnosti GACC vo vývoji sa premietajú vo viacerých aspektoch EasyDOORIS - prehľadné ovládanie cez membránovú klávesnicu, spoľahlivé pripojenie k PC cez RS485, LAN alebo najnovšie aj Bluetooth (podľa verzie) a plnohodnotný softvér pre evidenciu a vyhodnocovanie dochádzky - Job Abacus. Easy DOORIS je dodávaný ako kompletný set vrátane 60 kľúčeniek (možnosť rozšíriť na ľubovoľný počet užívateľov) a inštalačnej sady. Inštalácia je pomerne veľmi jednoduchá, ľahko realizovateľná svojpomocne a terminál už má svoju IP adresu. Terminál TD 210 C4 obsahuje aj relé (30V/1A), ktoré je možné použiť na priame ovládanie napr. zámku dverí.

Spoločnosť GACC poskytuje technickú podporu vrátane možnosti vyskúšať si zdarma demo verziu programu pre evidenciu. Easy DOORIS nájdete v e-shope spoločnosti GACC, kde nájdete tiež mnohé ďalšie varianty prístupových systémov.

Zákaznícke riešenie: Bezkontaktný dochádzkový systém DOORIS si nainštalujete aj sami
Systém DOORIS vyrába spoločnosť GACC, spol. s r.o.,
Na Mlékárně 379, Tišnov, 66601, Česká republika.

Bližšie informácie môžete získať na stránkach www.gacc.cz alebo e-mailom na adrese info@gacc.cz.

Objednávky a bližšie informácie

  • univerzálny bezkontaktný dochádzkový systém
  • kompletná cenovo zvýhodnená sada
  • rozsiahly softvér na evidenciu dochádzky
  • licencia na 60 užívateľov (možné rozšíriť na ľubovoľný počet)
  • žiadne ročné poplatky
  • aktualizácie stiahnuteľné zadarmo
  • ľahká inštalácia (aj svojpomocne)
  • pripojenie k PC cez RS485/ LAN alebo Bluetooth (podľa verzie)
  • priamy reléový výstup na ovládanie zámku dverí

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info