29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

WunderBar prináša veci do života a aj na internet

Objavte WunderBar - otvorenú cloud platformu so senzormi, umožňujúcu ľahký vývoj aplikácií pre reálny svet.

Toto je archívny článok z 13.11.2014. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

WunderBar IoT (Internet of Things) Starter Kit od spoločnosti relayr imituje vzhľad čokolády s hlavným modulom s WiFi a šiestimi oddeliteľnými mini modulmi so senzormi.

WunderBar WiFi & Bluetooth kit je vývojový nástroj pre rýchly softvérových vývojárov, ktorí nie sú „doma“ v komplexnom hardvérovom navrhovaní bezdrôtových zariadení a je tiež kompletným „open -source“ hardvérovým referenčným dizajnom. WunderBar poskytuje hardvérovým dizajnérom hotový vývojový nástroj pomáhajúci s budovaním, vynaliezaním a vývojom IoT dizajnov so senzormi používaním WiFi a BLE (Bluetooth low energy) aplikácií.

Pozostávajúci zo siedmych modulov, WunderBar hlavný modul je osadený ARM Cortex ‘M’ micro -procesorom, ktorý pripája na internet prostredníctvom WiFi jednotky. Bluetooth Low energy je použitý na komunikáciu s ostatnými modulmi. Celá aktivita, ktorá sa deje okolo WunderBar-u je posielaná do WunderBar platformy, kde máte ľahký prístup k signálom a ich spracovaniu.

Odlom, umiestni a naprogramuj

Funguje to rovno zo škatule. Je energeticky úsporný, rýchly, bezpečný a navrhnutý pre vývojárov a výrobcov.
WunderBar má šesť výkonných „smart“ modulov, každý vybavený s vlastným Bluetooth Low Energy (Beacon) procesorom a batériou, ktorá dokáže dokáže napájať moduly až po dobu jedného roku. Svetlo / Farba / Priblíženie, Gyroskop / Akcelerometer, teplomer / Vlhkosť, IR vysielač (diaľkové ovládanie), Hlukový/ Zvukový senzor a kompatibilita s platformou Arduino. K Starter Kit- je možné stiahnuť rôzne SDK (software development kits) pre iOS, Android a Node.js. vrátane testovacích aplikácií, ktoré je možné stiahnuť z relayr.io. Knižnice pre node.js, python a ďalšie budú dostupné čoskoro.

WunderBar predstavuje ľahký spôsob ako vytvoriť inovatívne a užitočné aplikácie pre prepojenie „smart“ zariadení bez potreby študovať hardvér.

Videá

The WunderBar Internet of Things WiFi & Bluetooth Sensor Starter Kit is a quick start development tool for software application developers unfamiliar with complex wireless hardware designing, and a complete open-source wireless hardware reference design.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info