29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

Stredná trieda v elektrolytoch

Ak sa povie elektrolyt, určite Vás ako prvé napadnú značky Jamicon, Chemicon alebo Nichicon. Sú známe svojimi výbornými parametrami, za ktoré sú zákazníci ochotní zaplatiť aj vyššiu sumu. Našou snahou je uspokojiť aj tých z Vás, ktorí žiadate nižšie ceny pri ešte vyhovujúcej kvalite. A našou odpoveďou v elektrolytoch je značka KOME !

Toto je archívny článok z 10.06.2004. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Medzi náš skladový sortiment sme zaviedli druhý ucelený rad elektrolytov, ktorý nesie práve takéto meno. Cena týchto kondenzátorov je v porovnaní s našimi štandardnými elektrolytmi (Jamicon/Yageo) v priemere o 20% nižšia.

A ktoré konkrétne prevedenia si môžete kúpiť? Ide o najbežnejšie používané elektrolyty s radiálnymi vývodmi, ktoré majú teplotný rozsah do +85°C a zaručenú trvanlivosť 2000 hodín. Tieto nájdete pod označením ELRA xx/xx KOME a o elektrolyty s rovnakými vlastnosťami ale zvýšeným teplotným rozsahom do +105°C. Tieto majú označenie E105 xx/xx KOME.

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené vybrané kapacity spolu s aktuálnym stavom v našom sklade a koncovou cenou. Nakúpiť si ich môžete aj v našom OnLine Shope.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info