29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

Štandardné IO s 10x menším príkonom

Obvody LP-324 a LP-339 sú zaujímavé extrémne nízkym napájacím prúdom, teda sú ideálne do aplikácií napájaných z batérií.

Toto je archívny článok z 27.06.2001. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

LP324 pozostáva zo štyroch nezávislých, vnútorne kompenzovaných operačných zosilňovačov s vysokým ziskom. Tieto zosilňovače sú špeciálne vyvinuté pre aplikácie napájané z batérií a poskytujú výborné vstupné parametre a extrémne nízky napájací prúd (max. 125uA). Navyše umožňuje pracovať aj s jednoduchým asymetrickým napájaním (3 až 32V). Je ideálny pre použitie v prenosných prístrojoch, zariadeniach zálohovaných batériami a inde. Je pinovo kompatibilný s obľúbeným LM324 (10x nižšia spotreba i vstupný prúd).

LP339 pozostáva zo štyroch nezávislých napäťových komparátorov. Tieto komparátory sú špeciálne vyvinuté pre napájanie z nesymetrického zdroja (až 36V) a má extrémne nízky napájací prúd (typ. 60uA). Je ideálny pre použitie v prenosných prístrojoch, zariadeniach zálohovaných batériami a inde. Je pinovo kompatibilný s obľúbeným LM339. Je navrhnutý tak, že môže byť priamo pripojený k CMOS logickým obvodom.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info