29 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

Plaťte online - kreditnou kartou alebo cez Paypal

Sprístupnili sme pre Vás ďalšie spôsoby platby. Ak máte kreditnú kartu VISA, MasterCard alebo Diners Club, môžete zaplatiť za tovar rýchlo a pohodlne. A navyše, budete u nás prednostne obslúžení.

Toto je archívny článok z 07.04.2009. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Inými slovami, Vaša objednávka bude v sklade zabalená prednostne a obvykle bude odoslaná ešte v ten istý pracovný deň.

Tento spôsob si volíte v našom internetovom obchode, v sekcii Košík-Obj, kde nájdete zoznam objednávaných tovarov aj hlavičku objednávky.

Túto službu pre nás zabezpečuje Tatrabanka. Všetky citlivé údaje, týkajúce sa Vašej kreditnej karty, zadávate len na zabezpečenej web stránke Tatrabanky.

Platba cez Paypal

Ak máte registrované konto na www.paypal.com , môžete si zvoliť aj tento spôsob platby. Po zvolení tejto možnosti a odoslaní objednávky obdržíte za niekoľko minút e-mail, v ktorom budú bližšie informácie o tom ako zaplatiť. Po kliknutí na príslušný link v e-maili budete presmerovaný na portál www.paypal.com , kde už budete mať predvyplnený formulár na platbu (sumu, naše meno SOS electronic).

Po úspešnom prijatí platby na náš účet Vám tovar prednostne zabalíme a odošleme - obvykle v ten istý pracovný deň.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info