Novinky vo formáte RSS

Ak si nainštalujete tzv. RSS reader (alebo internetový prehliadač so zabudovanou čítačkou RSS), získate permanentný prehľad o najnovších článkoch bez toho, aby ste museli pravidelne navštevovať naše web stránky a hľadať, či nepribudlo niečo nové.

Toto je archívny článok z 20.01.2009. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

RSS reader pravidelne, v používateľom zadaných intervaloch, kontroluje obsah RSS stránky servera. Ak na nej pribudli nové články, zobrazí titul článku a krátku anotáciu s linkou na plný text.

Ak vás článok zaujíma, môžete si ho zobraziť priamo v RSS readeri alebo v novom okne internetového prehliadača. Týmto spôsobom si môžete udržiavať prehľad o obsahu prakticky ľubovoľného počtu serverov, ktoré RSS službu poskytujú.

Ako získať vhodný RSS reader

Odporúčame napríklad bezplatný a jednoduchý FeedReader. Ale existuje mnoho iných, aj sofistikovanejších programov. Zabudovanú čítačku RSS kanálov má napríklad internetový prehliadač Mozilla Firefox (Windows, Mac OS X, Linux), Opera (Windows, Mac OS X, Linux) alebo Safari (MacOS). RSS podporuje aj najnovší Microsoft Internet Explorer 7.

RSS kanál SOS electronic

Skopírujte si do svojho readera linku RSS kanálu SOS electronic (po kliknutí na linku sa zrejme nezobrazí štandardná webová stránka, radšej kliknite pravým tlačidlom myši, odkaz skopírujte a vložte do RSS readera):

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info