SOS electronic

Novinky na webe 12.7.2017

Našim cieľom je poskytovať Vám kvalitný servis aj prostredníctvom tohto webu. Naše vývojárske oddelenie zaviedlo do svojej práce systém 2-týždňových aktualizácii webu. Touto cestou Vám v krátkosti prinášame informácie, čo je na webe nové.

Zmeny, ktoré priniesla verzia webu, nainštalovaná v stredu 12.7.2017:

  1. Zmenili sme spôsob, ako sa prezerá náš tovarový strom. Filter na výrobcov je umiestnený vždy vľavo a nie hore, ako predtým. Týmto zjednocujeme dizajn filtrovacích blokov. Novinkou je aj zobrazenie hlbšieho členenia s cieľom, aby ste rýchlejšie našli kategóriu, ktorú hľadáte.

  2. Umožnili sme Vám nastavovať práva na prácu v eshope pre Vašich kolegov. Viete aktivovať/deaktivovať účty kolegom, určovať, či majú právo objednávať tovar a prezerať si firemnú históriu faktúr, pridávať nového kolegu alebo zmazať kolegu, ktorý už u Vás nepracuje. Podrobnejšie informácie zverejníme v samostatnom článku.

  3. Zrýchlili sme generovanie stránky, kde sú zobrazené tovary

  4. Doplnili sme prepínač meny na weboch CZ, RO, PL, COM

  5. V zoznamoch produktov pribudli šípky hore/dole, aby bolo jasné, že sa dá zoraďovať podľa týchto stĺpcov. Aktívny stlpec je označený červenou šípkou.

  6. V zoznamoch produktov sa zobrazuje info o statuse produktu - EOL (end of life), NRND (not recommended for new design), OBSOLETE.

  7. V článkoch je opravená chyba zapríčiňujúca rôznu veľkosť textu článku.

  8. Opravená chyba stránkovania pri webinároch

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info