Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
SOS electronic

Naša rekordná investícia - máme pre vás 2x viac tovaru!

Vieme, že otázka okamžitej dostupnosti je často prvoradá, preto sme zdvojnásobili naše skladové zásoby.

Už od počiatku vyše 20-ročného pôsobenia SOS electronic sa snažíme držať najžiadanejšie tovary na sklade - tak aby boli okamžite dostupné. Postupne sme vybudovali sklad, v ktorom boli pred niečo vyše rokom súčiastky v hodnote cca 1 milión Eur.

Krátky vývoj a rýchle uvedenie na trh - tak často charakteristické pre súčasný trh, nás presvedčili o potrebe ešte viac posilniť skladové zásoby a poskytnúť vám ešte viac okamžite dostupného tovaru. Preto sme absolvovali najmasívnejšie posilňovanie skladu v našej histórii, ktorého výsledkom je, že v našom sklade už nájdete súčiastky v hodnote vyše 2 miliónov Eur.

Vyššie nákupné množstvá nám zároveň v mnohých prípadoch umožnili znížiť ceny daných komponentov. Z mnohých tovarov a tovarových skupín, ktoré sme posilnili, môžeme spomenúť napr.:


USB riešenia od FTDI

DC/DC a AC/DC moduly Traco Power

GSM/ GPRS/ GPS moduly Quectel

displeje a inteligentné moduly displejov

komunikačné moduly LAN a WiFi

ventilátory EBM Papst a Sunon

svorkovnice WAGO

multimetre a meraciu techniku Voltcraft a UNI-T

priemyselné spreje Kontakt Chemie

precízne krabičky Hammond

vypínače a tlačidlá Marquardt

relé Fujitsu a Finder

LED Kingbright

piezo meniče Sonitron

● a mnohé ďalšie ...

Veríme, že všetko toto naše úsilie prispeje k tomu, že u nás nájdete práve tie súčiastky, ktoré potrebujete a navyše okamžite dostupné. Pochopiteľne, mnohé súčiastky nemáme ako štandardné skladové položky, ale aj v týchto prípadoch sme Vám väčšinou schopní dodať ich v krátkej dodacej dobe a v konkurenčných cenách.

Ako malú ukážku toho, že sme schopní dodať aj naozaj „neobyčajné komponenty“, pripájame fotku 80cm AC ventilátora EBM-Papst s našou kolegyňou :-).

V prípade záujmu o akýkoľvek komponent nás neváhajte kontaktovať na adrese info@soselectronic.sk.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich! Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje