SOS electronic

Meteostanica už má svojho majiteľa

Neustále sa pre Vás, našich zákazníkov, snažíme zvyšovať kvalitu našich služieb. Najlepším spôsobom zistenia, ako byť lepšie, je spýtať sa na to tých najkompetentnejších - Vás.

Toto je archívny článok z 21.12.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Od 10.11. do 15.12.2011 sme realizovali krátky marketingový prieskum. Chceli sme vedieť ako môžeme pre Vás skvalitniť naše služby. Na našu otázku odpovedalo mnoho našich zákazníkov. My sme Vám veľmi vďační za Vaše podnetné odpovede.
Každý, kto sa zúčastnil nášho krátkeho prieskumu pre zlepšenie kvality služieb, automaticky získal 10 bonusových bodov do vernostného programu.
Zo všetkých respondentov sme 19.12.2011 vyžrebovali nového majiteľa hlavnej vecnej výhry - profesionálnej meteostanice MASTER TOUCH značky TFA, ktorým sa stal p. Štofanik zo spoločnosti ComErgon s.r.o. Výhercovi srdečne blahoželáme.
Ďakujeme Vám, že nám pomáhate byť pre Vás lepší.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info