29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

IR spínače pre Vaše pohodlie

Toto je archívny článok z 07.10.2001. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

LS01 - vypínač osvetlenia s diaľkovým ovládaním s dvoma možnosťami obsluhy - pomocou diaľkového ovládania alebo ručne na vypínači. Vypínač má funkciu postupného rozsvietenia a zhášania - ak stlačíte tlačidlo na DO alebo na vypínači na veľmi krátky čas, svetlá sa zapnú resp. vypnú. Ak tlačidlo podržíte dlhší čas, mení sa postupne intenzita osvetlenia. Vypínač si pamätá zmeny intenzity osvetlenia. Technické parametre: 230V / 50Hz 300W, dvojvodičové riešenie. Výrobok spĺňa normy STN EN 607 30-1. Montáž miesto bežného vypinača. Cena od 685 Sk bez DPH.

LS02 - pohybový infračervený spínač svetla. Je prednostne určený na montáž namiesto bežného vypínača. Ak sa prichádzajúca osoba dostane do dosahu pyrosenzora (max. 6m), svetlo sa automaticky zapne na pevne nastavenú dobu. Vyrábajú sa tri varianty spínača - s dobou zopnutia 3, 6, alebo 10 min. Zariadenie má trojpolohový ručný prepínač - trvalé zapnutie a vypnutie, automatické zapínanie. Senzor na denné svetlo zabezpečuje, že spínač pri bežnom dennom osvetlení nezopne. Technické parametre: 230V / 50Hz 300W, dvojvodičové riešenie. Výrobok spĺňa normy STN EN 607 30-1. Cena od 630 Sk bez DPH.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info