Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
SOS electronic

GSM modul Quectel M95 úspešne otestovaný

V októbri sme úspešne pokračovali v ďalšej sérií Pizza workshopov so značkou Quectel. Vývojári z troch krajín si otestovali, čo všetko tieto GSM moduly dokážu.

Tri októbrové dni patril Pizza workshopu, ktorý putoval z Prahy cez Bratislavu do Debrecenu. Workshop bol vedený technickým inžinierom Edwardom Huangom, ktorý priletel priamo zo sídla spoločnosti v čínskom meste Shanghai. Jeho prítomnosť potvrdzuje, že v prípade potreby Vám vieme sprostredkovať stretnutie priamo s výrobcami z celého sveta.

Záujem o tento Pizza workshop s Quectelom bol naozaj rekordný, o čom svedčí, že vo všetkých troch mestách bola naplnená kapacita účastníkov. Účastníci workshopu si mohli reálne „hands on“ nasimulovať na poskytnutých vývojových kitoch vývoj a prácu s komunikačnými modulmi Quectel M10EVB KIT a M95TE-A. Mnohí z Vás vysoko ocenili prínos tohto praktického workshopu k ich práci, dostali sme veľa pozitívnych ohlasov, ale viac Vám určite povedia slová zúčastnených, či fotografie.... :-)
Prečo hovoríme, že to bolo úspešné? Lebo to tvrdíte vy!

Som rád, že som bol pozvaný na takýto workshop a verím, že sa taká akcia zopakuje aj v budúcnosti.
Peter Jeck ,EVPÚ a.s.

Skvelá prezentácia! Len tak ďalej, držím palce.
Martin Kubečka,Stedax s.r.o.

Děkuji za prezentaci a hlavně za příležitost naučit se velmi rychle něco nového!
Jiří Libra

Bolo to pre mňa veľmi prospešné školenie. Dúfam, že v takýchto stretnutiach pre vývojárov budete pokračovať.
Demény Balázs, Ecomotive srl

Želám si viac takýchto stretnutí priamo s výrobcami
Szima Gábor, DiaWave Trade KFt.

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje