SOS electronic

Electronica 2014 - boli sme tam! A vy?

Viac ako 73 000 návštevníkov z 80 krajín, takmer 2800 vystavovateľov z 50 krajín, množstvo inovácií... Aj toto všetko priniesol tento ročník celosvetovej výstavy electronica 2014.

Toto je archívny článok z 03.12.2014. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Celý elektronický vesmír sa v novembri stretol na jedinom mieste - „Planéte e - electronice 2014“ v Mníchove. A medzi takmer 2800 vystavovateľmi nechýbalo SOS electronic.
Dôkazom, že výstava electronica je naozaj tou najvýznamnejšou elektronickou výstavou je aj počet vystavovateľov. Tohto roku sme patrili k jedným z 2 737 vystavovateľov na tejto prestížnej výstave. Ďakujeme, že ste si pri takom počte vystavovateľov našli čas aj na stretnutie s nami.
Náš stánok ste mohli navštíviť v hale A5 spoločne pod jednou strechou s našou materskou firmou CONRAD. Na ploche 180m2 ste mohli vidieť produktové novinky, cestovať v čase, vytvoriť si svojho dvojníka a hlavne stretnúť sa ľuďmi, s ktorými počas roka komunikujete e-mailom, či telefonicky.

Sme radi, že okrem nemeckých zákazníkov sme sa mohli stretnúť osobne aj s našimi zákazníkmi zo Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rumunska a mnohých ďalších krajín. ĎAKUJEME a tešíme sa na stretnutie s Vami nielen na ďalších výstavách v budúcom roku.
Pre všetkých Vás, ktorý ste nemali možnosť zúčastniť sa výstavy electronica 2014 osobne, prinášame aspoň pár záberov priamo z Mníchova.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info