27 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Čo sme pre Vás tento rok spravili - upiekli :) ?

Chystali sme, pripravovali, plánovali, organizovali a nakoniec sa nám to aj vďaka Vám všetko dobre podarilo.

Tí, čo nás už poznáte dlhšie, viete, že sme verní svojmu heslu „Supplier of Solution“. Snažíme sa byť s Vami už od návrhu a vývoja až po výrobu. Chceme Vám pomôcť v každodenných technických riešeniach, staráme sa o Váš obchod, posúvame k Vám novinky z trhu, techniky, trendov z elektroniky.

Za posledný rok sme Vám napísali 104 produktových článkov. Pozývali sme Vás na 12 workshopov s firmami ako Microsoft, T-Systems, Vodafone, Slovak Telekom, Quectel, 2J Antennae, atď. Dali sme Vám možnosť stretnúť sa s nami na výstavách v Krakove (PL) na Evertiq expo, Profesia days v Košiciach (SK) a na výstave Electronica 2018 v Mníchove (DE). Online sme Vás školili na webinároch s firmami 4D Systems, IQRF a Wiznet. Rozoslali sme Vám 59 tisíc balíkov a do nášho skladu sme prijali 200 ton tovaru z celého sveta. Na naše slovenské predajné oddelenie sme zaviedli tzv. call page, pomocou ktorého sa nám viete dovolať zdarma a náš tím sa rozrástol o 6 nových skvelých ľudí.

Rozšírili sme svoje webové stránky o 2 svetové jazyky. Naše príspevky si môžete odteraz prečítať v španielskom aj talianskom jazyku.

No, a k tomu všetkému sme Vám napiekli úžasné medovníčky. To, ako sme ich posledné 2 týždne robili, si pozrite v našom Vianočnom pozdrave.

Chceme Vás ubezpečiť, že všetky perníčky, ktoré sa Vám dostali do rúk, sú jedlé a vyhli sa našim pekárskym ne/zručnostiam. Počas pečenia nebolo ublížené žiadnej fungujúcej súčiastke a po celú dobu natáčania nebola obmedzená ani ohrozená činnosť a bezpečnosť skladu :) .


Prajeme Vám pokojné sviatky a do Nového roka pevné zdravie a veľa technických úspechov.


Videá

We've baked amazing gingerbreads for all of you. The way we've been making them for the past 2 weeks can be seen in the video.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info