Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
SOS electronic

Čítať SOS newsletter sa naozaj oplatí

V roku 2012 sme odmenili 13 čitateľov SOS newslettra cenami v hodnote 2500 Eur.

S našim revolučným newsletterom ste vždy medzi prvými, ktorí majú najčerstvejšie novinky zo sveta elektroniky. Len vy sa rozhodujete čo a ako často chcete čítať. A že to nie sú jediné výhody ste sa mohli presvedčiť počas celého roka 2012. Až 12 z Vás sme mesačne odmenili zaujímavými a hlavne praktickými cenami z nášho sortimentu.

Navyše ste mali možnosť hrať o spájkovaciu stanicu Weller WX 2020, ktorá spĺňa všetky požiadavky pre náročnú a precíznu každodennú prácu. Vďaka vysokému výkonu a širokému výberu spájkovacích rúčiek a hrotov prináša užívateľský komfort. A navyše od januára 2013 sú tieto spájkovacie stanice dostupné priamo z nášho skladu.

Šťastným výhercom špičkovej “Wellerky“ sa stal Ján Říha zo spoločnosti Honeywell (CZ).

Výhercom srdečne gratulujeme a všetkým Vám prajeme aj naďalej príjemné čítanie.Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich! Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje