29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
NEUTRIK

Odpojte svoju gitaru bezhlučne

NEUTRIK je svetovým lídrom, ktorý stanovuje väčšinu používaných konektorových technológií. Včas rozpoznáva potreby trhu a poskytuje riešenia. Má vyše 50 chránených patentov NEUTRIK®, veľa patentov predaných a nespočetné množstvo vydaných licencií na svoje produkty, ktoré vyrába od svojho založenia v roku 1975. Výhodou pre zákazníkov je potom najvyššia kvalita za prijateľnú cenu.

Toto je archívny článok z 26.02.2007. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

K jedným z TOP profesionálnych výrobkov patrí aj 2-pólový 1/4-palcový Jack konektor - Silent Plug (nehlučný konektor) pod označením NP2C-AU-SILENT. Pod týmto názvom sa skrýva mono Jack samec 6,3mm s integrovaným vypínačom, ktorý zabezpečí automatické vyskratovanie kontaktov pri vytiahnutí zo zásuvky. Tým zabraňuje nepríjemným zvukom, ktoré môžu vzniknúť pri vytiahnutí zo zariadenia na koncovom zosilňovači (brum, piskot, atď.). Je preto určený hlavne pre gitary.

Integrovaný vypínač funguje na báze magnetického spínača jazýčkového kontaktu a garantuje životnosť 10.000 cyklov. Tento kontakt má vďaka hermetickému uzatvoreniu konštantnú stálosť, pevnosť a životnosť. Neskoroduje a nedostanú sa k nemu nečistoty.

Tento konektor vieme zabezpečiť na objednávku v cene okolo 215,-Sk bez DPH. Informujte sa ohľadom miním a dodacieho termínu.

Produkty Neutrik, ktoré Vám ponúkame okamžite z nášho skladu, nájdete na stránke Zoznam Neutrik

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info