29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
MINWA

Nabíjajte USB zariadenie kdekoľvek aj bez PC

Keďže dnes má už veľa zariadení možnosť napájania alebo nabíjania cez USB, aj my reagujeme na tento trend zaradením sieťového USB adaptéra do našej ponuky. S takýmto adaptérom môžete napájať alebo nabíjať takmer akékoľvek USB zariadenie.

Toto je archívny článok z 03.11.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Adaptér MW3NU10GS je spínaný typ s vysokou účinnosťou a vlastnou spotrebou pod 0,30 Wattu, spĺňajúci nariadenie 278/2009/ES druhého stupňa (EuP, ErP), ako aj CEC level V.

Nominálne výstupné napätie je 5,2V a prúdová zaťažiteľnosť až 1000 mA. Je neoceniteľným pomocníkom pre napájanie alebo nabíjanie rôznych prenosných zariadení, ktoré toto umožňujú (napr. niektoré mobilné telefóny, GPS navigácie, tablety, mp3 a mp4 prehrávače,...). Výhodou takéhoto zariadenia je, že len kvôli napájaniu alebo nabitiu malého prenosného zariadenia, nie je potrebné zapínať PC alebo notebook s podstatne vyššou spotrebou. Ďalšou výhodou je veľká univerzálnosť a perspektívnosť využitia aj pre budúce zariadenia. Univerzálnemu použitiu prispieva aj široký rozsah vstupných napätí od 100 do 240V.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • spínaný USB adaptér s veľkou účinnosťou
  • zodpovedá smernici 278/2009/ES a CEC level V
  • vstupné napätie 100 – 240V / 50-60Hz
  • výstupné napätie 5,2V
  • výstupný prúd až 1000 mA
  • univerzálne použitie

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info