Zoznam článkov kategórie "Meracie prístroje"

(92)
Meracie prístroje UNI-T

Meracie prístroje UNI-T

UT70D je profesionálny multimeter nabitý funkciami ako je napr. automatické prepínanie rozsahov, meranie frekvencie do 1 MHz, obrovským diplejom s bargrafom, možnosťou komunikovať s PC pomocou RS232 a množstvom ďalších funkcií. Vhodný pre profesionálov s vysokými nárokmi na meraciu techniku.

UT 206 - kliešťový multimeter

UT 206 - kliešťový multimeter

Predstavujeme Vám nový, kvalitný digitálny kliešťový multimeter, ktorý Vás určite prekvapí vysokou kvalitou, možstvom funkcií a najmä - veľmi nízkou cenou.

UT 70 B - profesionální multimetr

UT 70 B - profesionální multimetr

UT70B je profesionálny multimeter nabitý funkciami ako je napr. automatické prepínanie rozsahov, meranie frekvence do 1 MHz, obrovským diplejom s bargrafom, možnosťou komunikovať s PC pomocou RS232 a množstvom ďalších funkcií. Vhodný pre profesionálov s vysokými nárokmi na meraíciu techniku.

UT 70 A - ideální pro profesionály

UT 70 A - ideální pro profesionály

UT70A je členem nové generace měřících přístrojů pro 21. století! Nabízí naprosto jednoduchou obsluhu, obrovské množství veličin, které dokáže měřit, zcela nový design, obrovský přehledný display a mnoho dalšího. Ideální multimetr pro profesionály.

UT 60 D - moderný prístroj pre náročnejších

UT 60 D - moderný prístroj pre náročnejších

Ak potrebujete moderný prístroj s veľkým LCD displejom, automatickým prepínaním rozsahov a navyše si chcete výsledky meraní uložiť na počítači, je tento multimeter tou najlepšou voľbou.

UT 55 - nejlepší poměr cena výkon

UT 55 - nejlepší poměr cena výkon

Uni-T UT55 je ideální měřící přístroj pro servisní techniky nebo uživatele s vyššími nároky, kteří ale nechtějí platit víc než musí. To že přístoj dokáže měřit střídavé i stejnosměrné napětí a proudy je asi zbytečné zdůrazňovat. Ale také navíc dokáže měřit odpory až do 200 MOhm, kapacity do 20 uF, frekvenci do 20 kHz a teplotu do 1000°C

UT 30 C - kvalitní lowend

UT 30 C - kvalitní lowend

UT 30 C je vhodný měřící přístroj zejména pro začátečníky. Dokáže měřit základní elektrické veličiny a testovat tranzistory. Navíc oproti jiným měřícím přístrojům v této kategorii dokáže měřit teplotu do 1000°C a má funkci Hold.

Fluke 189 - meranie bez kompromisov

Fluke 189 - meranie bez kompromisov

Tento prístroj je nositeľom toho najlepšieho, čo je v danej kategórii možné ponúknuť. Základná DC presnosť je 0,025%, zobrazenie na podsvietenom displeji 50 000 s okamžitými hodnotami pre detailné analýzy, šírka pásma 100kHz, pamäť pre uloženie až 1000 meraní...

6 7 8
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.