Zoznam článkov značky "ANALOG DEVICES / LINEAR TECH"

(21)
ANALOG DEVICES / LINEAR TECH
Spoločnosť Linear Technology Corporation bola prevzatá firmou Analog Devices, Inc. Táto kombinácia vytvára spoločnosť s najvyspelejšími analógovými technológiami s najkomplexnejšou ponukou špičkových analógových integrovaných obvodov, ktoré excelujú vo všetkých dôležitých vlastnostiach ako nízky šum, malý tepelný drift, nízka spotreba, vysoká rýchlosť a iné. Aplikácie pre produkty Linear Technology zahŕňajú prakticky všetky priemyselné segmenty.
100V pre výkonové LED z akéhokoľvek vstupného napätia

100V pre výkonové LED z akéhokoľvek vstupného napätia

Obvod pre napájanie a riadenie LED polí - LT3756 od Linear Technology ponúka možnosť použiť vstupné napätie 6 až 100V pri výbornej účinnosti.

LT5400 - vysoko precízna odporová sieť

LT5400 - vysoko precízna odporová sieť

LT5400 je novým produktom v ponuke firmy Linear Technology a ponúka bezkonkurenčnú presnosť pre analógové aplikácie čo sa týka rozptylu hodnôt jednotlivých odporov. Všetky štyri odpory sú vyvedené samostatne na vývody súčiastky a sú tak dostupné pre vonkajši obvod. Tieto odporové siete dosahujú vynikajúcu stabilitu, potrebnú pre vysokokvalitné diferenciálne zosilňovače, napäťové referencie a mostíky. LT5400 je dostupný v priestorovo nenáročnom 8-pinovom MSOP puzdre a má pracovný rozsah teplôt od -55°C do +150°C.

Minimalizujte s µModule - spínané regulátory s úsporou miesta

Minimalizujte s µModule - spínané regulátory s úsporou miesta

Technický pokrok v oblasti výroby MOSFET tranzistorov a nové technológie, vyvinuté firmou Linear Technology umožnili výrobu veľmi pokročilých a zaujímavých produktov v oblasti spínaných DC/DC meničov.

LT obvody pre spínané zdroje

Firma Linear Technology je známa medzi odborníkmi ako výrobca veľmi kvalitných IO pre oblasti spínaných zdrojov, lineárnych zdrojov, invertujúcich regulátorov, LCD/OLED radičov, LED radičov, regulácie nabíjania akumulátorov a obvodov pre úzko špecializované aplikácie.

Buck-Boost DC/DC uModule Regulator s účinnosťou 97%

Buck-Boost DC/DC uModule Regulator s účinnosťou 97%

Linear Technology Corporation uviedla prednedávnom na trh veľmi zaujímavú rodinu obvodov, ktoré označuje skratkou DC/DC-uModule™. Tieto obvody dokážu pracovať v STEP-DOWN aj v STEP-UP režime (Buck/Boost).

Linear Technology

Linear Technology

Ak hľadáte dodávateľa polovodičov Linear Technology, ste na správnej adrese. Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom tohto výrobcu, zebezpečujeme ich produkty aj pre slovenských zákazníkov.

Miniatúrny 1,4A stabilizátor LT1936

Miniatúrny 1,4A stabilizátor LT1936

PWM DC/DC meniče sa tešia stále väčšej popularite vďaka vysokej účinnosti premeny energie a z toho vyplývajúce nízkej tepelnej strate, a tiež vďaka malej ploche, ktorú zaberajú na DPS.

Moderný obvod pre RS-232: LTC280x

Moderný obvod pre RS-232: LTC280x

LTC2801/LTC2802/LTC2803/LTC2804 od Linear Technology sú jednoduché a zdvojené RS-232 transceivre vyrábané v úzkom SSOP a bezvývodovom DFN puzdre.

Prehľad produktov Linear Technology

Prehľad produktov Linear Technology

Naša spoločnosť pre Vás zabezpečí obvody popredného svetového výrobcu Linear Technology.

1 2
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info