29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
LANTRONIX

Tlačte jednoducho a bez ovládačov zo zariadení s Apple iOS

S novým zariadením Lantronix xPrintServer môžete tlačiť dokumenty na vašej sieťovej tlačiarni z akéhokoľvek mobilného zariadenia s operačným systémom Apple iOS.

Toto je archívny článok z 22.12.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Predstavte si, že máte vo firme návštevu s akýmkoľvek novším mobilným prístrojom od Apple ako napr. iPod, iPhone alebo iPod touch a vaša návšteva si z akéhokoľvek dôvodu potrebuje vytlačiť nejaký dokument. Problém je, že s pravdepodobnosťou blížiacou sa istote, v danom mobilnom zariadení nebudú nainštalované ovládače na vašu tlačiareň.

Tento problém elegantne rieši nové zariadenie od spoločnosti Lantronix – xPrintServer. Ide o doslova „plug´n´play“ alebo „plug´n´print“ sieťové zariadenie. xPrintServer slúži ako medzičlánok medzi mobilným zariadením a tlačiarňou. Apple iOS zariadenie komunikuje so sieťou cez WiFi vašej spoločnosti a xPrintServer posiela dáta na sieťovú tlačiareň cez ethernet kábel.

V porovnaní s inými sieťovými zariadeniami je konfigurácia neuveriteľne jednoduchá. Pripojte xPrintServer cez ethernet kábel do vašej siete (na router, switch, hub alebo akékoľvek miesto v sieti), zapojte napájanie a xPrintServer sám vyhľadá všetky dostupné tlačiarne v sieti a vykoná všetky potrebné nastavenia (auto-discover a auto-provision). Nie je potrebná žiadna ďalšia konfigurácia, žiadne aplikácie ani iný softvér. Na tlačenie už postačí len prihlásiť sa s mobilným zariadením Apple do vašej WiFi, otvoriť želanú webstránku, e-mail, fotku a-pod. a zvoliť ikonu na otvorenie základného menu tlače. Z ponuky možností tlače si potom zvolíte tlačiareň, na ktorej chcete tlačiť. Postačí už len zvoliť si počet kópií a stlačiť tlačidlo „tlač“.

Detailné informácie vám poskytne produktový leták, návod na použitie – Quick Start a zoznam podporovaných tlačiarní.

xPrintServer bude dostupný od polovice januára 2012 za cenu približne 180 USD. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Videá

xPrintServer fills the gap between the productivity of iPads and iPhones and the inability to print from those devices to office networked printers. As small as any iPhone, xPrintServer leverages Lantronix' patented technologies, along with open industry standards to enable wireless printing to nearly any printer attached to a network. No software. No apps to buy. No configuration necessary.

Výhody / vlastnosti:

  • umožňuje bezproblémovú tlač z akéhokoľvek mobilného zariadenia s Apple iOS 4.2 alebo novším
  • nie sú potrebné žiadne ovládače ani špeciálny SW
  • tlač z mobilného zriadenia cez základné prostredie tlače
  • extrémne jednoduchá inštalácia – „plug´n´print“
  • automaticky vyhľadá všetky sieťové tlačiarne, žiadna konfigurácia
  • veľké množstvo podporovaných tlačiarní

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.


Doplňujúce produkty


XPS1001NE-01 LANTRONIX  
XPS1001NE-01

xPrintServer for iPAD/iPHONE Network Edition

Ethernet

Obj. číslo: 119930
Výrobca: LANTRONIX
Tovar vyradený z ponuky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info