29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
KONTAKT CHEMIE

Uľahčite si život s funkciou My CRC

Najnovšie technické a bezpečnostné listy výrobkov Kontakt Chemie už môžete dostávať pohodlne do vašej e-mailovej schránky.

Toto je archívny článok z 09.08.2013. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Keďže chemické prípravky patria do vysoko regulovaného odvetvia (pokračujúci proces REACH), je potrebné aby ste mali vždy aktuálnu verziu technických a najmä materiálovo-bezpečnostných listov na prípravky ktoré používate. Zvlášť pre väčšie spoločnosti používajúce mnoho prípravkov je to značná záťaž - sledovať zmeny v legislatíve a hľadať najnovšiu verziu dokumentov.

Preto spoločnosť CRC - výrobca prípravkov Kontakt Chemie, prináša užitočnú a bezplatnú službu „My CRC“. Pomocou „My CRC“ má koncový užívateľ zaistenú 100% najnovšiu dokumentáciu v prípade legislatívnych zmien ako je klasifikácia nebezpečnosti alebo zmien európskeho práva. Tieto zmeny nemajú vplyv na výrobu produktu alebo jeho dostupnosť, ale aktuálna verzia dokumentácie je nutná z dôvodu možnej trestnej zodpovednosti.

Po jednoduchom zaregistrovaní na stránke http://www.crcind.com/crc/ - kliknutím na logo „My CRC“ dostanete e-mail s prihlasovacími údajmi. V ďalšom kroku si po prihlásení (kliknutím na logo My CRC) vyberte v ľavej dolnej časti obrazovky jazyk pre hľadané dokumenty. V hornej časti obrazovky si môžete vybrať krajinu a jazyk pre prácu na tomto webe - ak sa tam daná krajina nenachádza, odporúčame zvoliť si „Others/ English“. Vyfiltrované dokumenty sú zoradené abecedne a postupne môžete zaškrtnúť políčko vpravo pri každom dokumente ktorý vás zaujíma. Nakoniec po stlačení tlačidla „My selection“ si môžete vybrať, či chcete dostať na mail linky na dané dokumenty (okamžitý e-mail s danou verziou dokumentu) alebo či chcete len dostávať zmeny/ aktualizácie daných dokumentov (ak v budúcnosti nastanú).

Veríme, že vám táto funkcia spríjemní a uľahčí prácu. V prípade otázok nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk. Uľahčite si život s funkciou My CRC

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info