29 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
IQRF

Videozáznam z webinára: Nastavte si vlastné IoT riešenie a rozbehnite ho do pár hodín

V spolupráci so spoločnosťou IQRF a s nadšencami IoT technológií, sme v stredu 28.3.2018 pripravili webinár o príprave vlastných IoT riešení využitím IQRF technológie.

Toto je archívny článok z 03.04.2018. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Pan Šimon Chudoba zo spoločnosti IQRF, na úvod vo svojej prezentácii predstavil Ecosystem konečných zariadení, IoT Starter Kit (IQRF + Up board). Pozreli sme sa na LoRa, Sigfox alebo Zigbee z pohľadu IQRF technológií. Okrem prípadových štúdií z oblasti Industry 4.0, Smart City, Smart Building nechýbali ani praktické aplikácie.
Nás aj účastníkov webináru zaujalo hlavne praktické nastavenie IoT Starter Kitu naživo prezentované pani Ivonou Spurnou (IQRF Alliance, Marketing).

Máte už nejakú skúsenosť s IQRF ecosystémom a IoT? Dajte nám vedieť! Naši čitatelia aj my budeme radi ak sa o téme dozvieme niečo viac. Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť. Pošlite nám svoje video s Vašimi praktickými skúsenosťami z webináru. Najlepšie záznamy uverejníme na našom video kanále.

Ak ste zmeškali termín, máme pre vás pripravený záznam. Môžete si ho pozrieť:

Videá

Recording of the IQRF webinar. Speaker Mr.Simon Chudoba from IQRF introduced the IoT Starter Kit (IQRF + Up Board) in his presentation. We looked at LoRa, Sigfox, or Zigbee from IQRF technology.
In addition to case studies from Industry 4.0, Smart City, Smart Building, we showed you a practical demonstrations by Ivona Spurná, as well.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info