Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
IQRF

SOS webinár - Bezdrôtové MESH siete bez programovania

Ďalšie video z webináru už online na našom webe. Pozrite si čo na bezdrôtové sfaiete MESH bližšie.

Bezdrôtové siete zaujímajú čoraz viac našich zákazníkov. Aj preto sme pre Váš záujem priniesli ďalší webinár venovaný IQRF a ich bezdrôtovým sieťam MESH. Tento krát nám Šimon Chudoba z IQRF prakticky predviedol ako využívaním špecifických funkcií znížiť náklady a čas na implementáciu. A ako je pri tomto webinári už zvykom opäť sme ho realizovali v angličtine aj češtine.

Zo všetkých účastníkov, ktorí nám vyplnili dotazník po webinári sme vyžrebovali tento krát dvoch výhercov vývojového kitu DS-START-03 , ktorým sa stal Petr Štipčák zo spoločnosti NEE Innovations s.r.o. a Zbigniew Walukiewicz zo spoločnosti Walkner elektronika przemysłowa Zbigniew Walukiewicz.

Srdečne gratulujeme a už teraz sa môžete zaregistrovať na ďalšie webináre, ktoré pre Vás pripravujeme. Viac informácií o aktuálnych webinároch nájdete na www.soselectronic.sk/webinar.

VIAC o značke IQRF...

Video záznam z tohto webináru si môžete pozrieť online.Videá

Program webináru: - Sumár IQRF Technológie
- Priamy prístup k perifériám
- Hardvérové profily
- IDE 4.13
- IQRF OS 3.04 kľúčové vlastnosti
- IQRF Aliancia

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich! Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje