29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
FTDI

FTDI je na trhu už 20 rokov!

Špecialista na USB riešenia Future Technology Devices International Limited – FTDI, oslavuje v týchto dňoch 20. výročie svojho založenia.

Toto je archívny článok z 16.03.2012. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Čo môže byť lepšou garanciou kompetentnosti a kvality ako dlhoročne zbierané skúsenosti?
A 20 rokov je už slušná doba, ktorá sa plne odráža v spoľahlivosti a kvalite USB riešení od FTDI. Sú to dobre známe, široko používané komponenty, umožňujúce s minimálnym úsilím pridať USB konektivitu do cieľového zariadenia. Sú dostupné ako hotové moduly, káble alebo samotné čipy. Za prijateľnú cenu ponúkajú hotové riešenia s nadštandardnou podporou voľne stiahnuteľných ovládačov, zdrojových kódov a aplikačných poznámok.

V týchto dňoch zároveň spoločnosť FTDI uviedla na trh najväčšiu sériu produktov vo svojej históriisériu X-Chip. Zároveň vám pri tejto príležitosti ponúkame možnosť získať zdarma vzorky vývojových tzv. breakout modulov. Bližšie informácie nájdete v našom článku o sérii X-Chip.

Príklad použitia FTDI obvodov si môžete pozrieť v priloženom videu. V prípade záujmu o akýkoľvek FTDI produkt nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Videá

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info