FRIWO

Vyrábate zariadenie pre zdravotníctvo?

Adaptéry s prívlastkom „medical“ môžu aj vám pomôcť splniť prísne požiadavky pre tento segment.

Toto je archívny článok z 29.01.2014. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Ak vyrábate zariadenie, u ktorého je predpoklad, že môže byť použité napr. v nemocnici alebo v zdravotníctve všeobecne, je samozrejme potrebné aby spĺňalo prísnejšie požiadavky dané napr. nariadením 93/42/EEC o medicínskych zariadeniach.
Vysoká spoľahlivosť a vysoká izolácia primár/ sekundár patria medzi základné požiadavky u adaptérov. Adaptéry Friwo - medical spĺňajú tieto ale aj mnohé požiadavky a tiež získali mnohé medzinárodné atesty. V portfóliu Friwo nájdeme širokú radu rôznych adaptérov „medical“ s výkonmi 3-30W, „desktop“ adaptéry s výkonmi 12-150W a tiež „open frame“ moduly s výkonmi 65-250W.
Skladom u nás nájdete univerzálny typ GPP18M s výstupom 12V/1500 mA (1890856, FW7556M). Na výstupe je konštantné napätie s obmedzením prúdu a ochranou proti trvalému skratu. Za výnimočnú cenu vám ponúkame sadu GPP18 Medic obsahujúcu adaptér, AC Euro vidlicu a výstupný DC konektor 5,5/2,5/11,5mm.
Ak by ste mali záujem o relatívne väčšie množstvo týchto adaptérov v inej verzii (iná vidlica alebo iný DC konektor), určite nájdeme riešenie. Bližšie informácie nájdete v prehľade Friwo_medical.
V prípade záujmu o akýkoľvek adaptér Friwo nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • špičkové OEM adaptéry zdroje pre výrobcov „medical“ zariadení
  • vysoká spoľahlivosť
  • celosvetový rozsah vstupného napätia 100-240V/50-60Hz
  • veľmi nízka spotreba v pohotovostnom režime, EuP2
  • ochrana proti preťaženiu a trvalému skratu
  • LED indikácia zapnutia

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info