Dizajn v súlade s technológiou: FOXNEO

So sériou FOXNEO mení spoločnosť FRIWO bežný pohľad na napájacie adaptéry. Štandardný produkt s praktickými prvkami nového dizajnu definuje nové štandardy aj v náročných priemyselných podmienkach.

Dizajn v súlade s technológiou: FOXNEOAj elektronika prešla poriadnou zmenou. Vysoká účinnosť a nízke straty v pohotovostnom režime sú v súlade s najnovšími normami.

Okrem toho má séria FOXNEO najmenšie zvodové prúdy, triedu ochrany MOPP a dlhú životnosť, čo ich predurčuje na použitie nielen ako dizajnové vylepšenie IT zariadení, ale aj pre mobilné lekárske aplikácie a vďaka robustnému riešeniu aj pre náročné priemyselné prostredia.

Napájacie zdroje FOXNEO sa dodávajú so štandardným výstupným napätím: 5V, 12V a 24V, ale pre väčšie projekty sú dostupné aj neštandardné výstupné napätia, napr. 5,6V , 7,5V atď.

Prísne testované adaptéry FOXNEO vyhovujú väčšine globálnych noriem, medzi ktoré patria: IEC60950, IEC60065, IEC60335, IEC62368.

Dizajn v súlade s technológiou: FOXNEO

Prvky nového dizajnu:
  • Povrch s vysokým leskom
  • Materiál príjemný na dotyk
  • LED indikácia stavu
  • Možnosť prispôsobenia pomocou laserovej tlače

Adaptéry FOXNEO sú schválené na použitie v Európe, USA, Austrálii s triedou bezpečnosti II, EMC EN55024 a EN55032.

Všetky informácie o cene a dodacích podmienkach produktov FOXNEO FRIWO, vám radi poskytneme na vyžiadanie na adrese info@soselectronic.sk.

Videá

Animation of the new unique design, including high-gloss surface and LED status indication. FOXNEO Series from FRIWO is suitable not only for IT equipment; it is also the optimal power supply for mobile medical applications and a robust solution for demanding industrial environments.

Súvisiace články

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info