29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
FLUKE

Prvý termomultimeter na trhu a päť dôvodov prečo si ho zadovážiť!

Ide o vôbec prvý termomultimeter od spoločnosti Fluke. Termomultimeter Fluke 279 FC je kombinácia digitálneho multimetra a termokamery v jednom prístroji.

Toto je archívny článok z 08.07.2016. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
A teraz 5 dôvodov prečo si ho zadovážiť:

1) Termomultimeter Fluke 279 FC vám pomôže bleskove vyhľadať, opraviť, overiť a zaprotokolovať mnoho elektrických problémov.
Kombinácia termokamery a digitálneho multimetra vám umožní rýchlejšie vyhľadávať a zisťovať potenciálne komplikácie v elektroinštalácii. Termokamerou detegujete rýchlo horúce miesta. Prepnete na meranie napätia a prúdu a diagnostikujete miesto. Potom urobíte snímky "pred" a "po" poruche a všetko si môžete poslať do PC alebo pomocou Fluke Connect do Fluke Cloud™.

2) Zvýši produktivitu.
Pomocou termomultimetra môžete obvykle vyriešiť problém pri jedinej návšteve a ušetríte si tak starosti so zháňaním termokamery, ktorá je spoločná pre viac pracovníkov.
Použitím tohto systému šetríte čas a zvyšujete efektivitu, čo je prínosné ako pre vás, tak pre celú prevádzku.

3) Intuitívne rozšírenie vašich možností.
Snáď každý z nás niekedy používal multimeter a vie, ako sa s ním pracuje. Okrem 15 štandardných funkcií merania je naviac termokamera. Termokamera v prístroji 279 FC je natoľko intuitívna, že s ním môžete začať hneď pracovať. Stačí otočiť prepínač do polohy „IR Camera“ a urobiť tak snímok.
4) Vstavaná technológia iFlex.
Pomocou technológie iFlex môžete rozšíriť svoje možnosti v meraní prúdu až do 2 500A. Prúdovú sondu možno omotať okolo silových vodičov alebo je možné použiť v tienených priestoroch. Potom uvidíte na displeji multimetra či smartfónu aktuálnu hodnotu nameraného prúdu a nemusíte robiť žiadne zložité konverzie.

5) Ďalšie užitočné vlastnosti
• Veľký 3,5" farebný displej LCD zjednodušuje a urýchľuje vyhľadávanie potenciálnych problémov na termosnímke.
• Minimálna výdrž batérie 10 hodín vám umožňuje pracovať celú zmenu, bez toho aby ste museli nabíjať alebo meniť batérie.
• Bezpečnostná kategória CAT IV 600V / CAT III 1 000V potvrdená nezávislým testovaním - ide o výbornú voľbu pre priemyselné využitie.
• Odolná konštrukcia určená pre náročné priemyselné podmienky

Vďaka všetkým týmto vlastnostiam sa termomultimeter FLUKE 279 FC iste stane jedným zo základných prístrojov v brašne každého technika. Šetrí miesto i čas a môže zvýšiť vašu produktivitu a spoľahlivosť, pretože vám pomôže vyhľadať, opraviť, overiť a zaprotokolovať elektrické problémy jednoduchším a rýchlejším spôsobom.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Videá

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.


Hlavné produkty


FLUKE 279FC FLUKE  
FLUKE 279FC

Wireless DMM + Thermal Imaging 80x60

Ručné multimetre

Obj. číslo: 216664
Výrobca: FLUKE
Tovar vyradený z ponuky

Doplňujúce produkty


FLUKE 279FC/iFlex TRMS FLUKE  
FLUKE 279FC/iFlex TRMS

Thermal Multimeter Kit Fluke 279 FC/iFlex

Sady multimetrov

Obj. číslo: 217459
Výrobca: FLUKE
Tovar vyradený z ponuky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info