29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
FLIR

FLIR TG165 – poznáte zlatú strednú cestu ...?

Počas októbra 2015 môžete mať tento skvelý prístroj za 299EUR!

Toto je archívny článok z 08.10.2015. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Ak sa Vám vidia ceny termokamier vysoké, no chceli by ste využívať výhodu grafického zobrazenia teploty, potom je TG165 ten pravý prístroj pre Vás.

Infračervený teplomer alebo termokamera? Typickú dilemu aký prístroj si vybrať je možné teraz rozriešiť veľmi jednoducho – kúpou vizuálneho teplomeru Flir TG165!
Termokamera je skvelá vec pre rôzne odvetvia priemyslu, ako sme načrtli napríklad v článku „S termokamerami FLIR odhalíte aj skryté chyby". Azda jedinou nevýhodou kvalitných termokamier sú ich ceny. Zvlášť pre občasné použitie si asi väčšina z nás zváži investíciu 1000+ Eur za takýto prístroj.

Ale to platilo len doteraz, pretože cena termokamery TG165 od fy FLIR klesla na neuveriteľných 299EUR!

Dobrú službu urobí aj infračervený teplomer ale jeho použitím prichádzame o jedinečnú vlastnosť grafického zobrazenia rozloženia teploty v danom zariadení. Reálne asi nikto nie je schopný urobiť napríklad 3600 meraní (pri 60x60px) za pár sekúnd a následne si urobiť predstavu ako to asi s teplotou v danom zariadení vyzerá.

FLIR TG165 – poznáte zlatú strednú cestu ...? Z tohto pohľadu je novinka spoločnosti Flir – TG165 jedinečný prístroj adresovaný pre každého, kto chce mať vizuálnu predstavu o teplote za prijateľnú cenu. TG165 je kombináciou kvalitného bodového teplomera (24:1) s IR kamerou s novým čipom Flir „LeptonR“.

Bez zbytočného „zaobaľovania“ môžeme rovno povedať, že zobrazovacia funkcia TG165 má pevne nastavený rozsah a že zo zobrazeného obrazu nie je možné presne odčítať teplotu (mimo stredu obrazu, kde sa meria presne s centrálnym teplomerom). To však v praxi obyčajne vôbec nevadí, pretože takéto zobrazenie postačuje na odhalenie teplejších/ chladnejších miest a následne môžeme na dané „podozrivé“ miesto namieriť stred meraného poľa.
Vo výsledku tak máme prístroj, ktorý je v praxi plne použiteľný pre vizuálnu inšpekciu rozvádzačov, motorov, kompresorov, DPS a ďalších za cca polovičnú cenu voči termokamere.

Benefitom TG165 je aj dvojitý (divergujúci ) laser, ktorý reálne ohraničuje meranú plochu – nezávisle na vzdialenosti meraného objektu. Profesionálne spracovanie a odolnú konštrukciu podtrhuje aj fakt, že prístroj je navrhnutý tak aby vydržal pád z 2m výšky.

Detailné informácie vám poskytne brožúra a katalógový list TG165.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Videá

Tool with excellent price/ performance ratio suitable for many industry segments.

Výhody/vlastnosti:

  • jedinečný prístroj spájajúci výhody IR teplomeru a termokamery za ½ cenu
  • IR teplomer 24:1 s rozlíšením 0,1´C
  • -25...+380´C, nastaviteľná emisivita
  • dvojitý laser pre presné ohraničenie meraného priestoru
  • micro IR senzor LeptonR 80x60px s hornou hranicou zobrazenia 127´C
  • uloženie výsledkov na uSD kartu (8GB, v balení) + prenos cez USB
  • závit pre statív

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.


Doplňujúce produkty


TG165 FLIR  
TG165

Obrazový IR Teplomer TFT LCD 2.0” 80x60 -25°C..+380°C

Termokamery

Obj. číslo: 173704
Výrobca: FLIR
Tovar vyradený z ponuky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info