29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
ETTINGER

Zjednodušte si mechanickú konštrukciu zariadenia

S vhodnými dištančnými stĺpikmi a ďalším spojovacím materiálom využijete priestor optimálne a zároveň získate stabilnú a profesionálnu konštrukciu.

Toto je archívny článok z 28.08.2015. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Úspech a spoľahlivosť zariadenia závisí nielen od laboratórnych testov v „ideálnych podmienkach“, ale aj od jeho mechanickej konštrukcie. Eliminácia vzájomného ovplyvňovania (EMC), optimálne využitie priestoru, odolnosť vibráciám, ľahká montáž (finalizácia) pri výrobe sú jedny z faktorov, prečo sa oplatí navrhnúť aj mechanickú časť zariadenia do detailov.

Pri výrobe prototypov alebo malých sérií možno nie je až tak podstatné ako náročné je zmontovať zariadenie do finálnej podoby. Ale pri väčších sériách sa veľmi rýchlo ukáže časová a finančná náročnosť každého kroku pri montáži. Zrazu zistíte, že napríklad 1000 ks daného zariadenia je možné (mechanicky) sfinalizovať za týždeň, ale inou konštrukciou by to bolo možné aj podstatne skôr.

Aj preto je na trhu obrovské množstvo mechanických a elektromechanických dielov. Ak vaša spoločnosť rastie a vaše výrobné dávky sa zväčšujú, pravdepodobne ste už zistili, že určitý mechanický komponent (dištančný stĺpik, káblová príchytka, izolačná podložka,...), ktorý sa vám pred časom zdal tak trochu „zbytočný“, by vám ušetril množstvo času a zefektívnil výrobu. Toto zistenie je typické, ak začínate vyrábať stovky až 1000-ky ks.

Našou snahou je stále poskytovať kompletné riešenie od vývoja výrobku až po jeho finálnu výrobu, preto v našom portfóliu nájdete množstvo mechanických a elektromechanických komponentov, najmä značky EttingerKeystone electronics a Toolcraft.

Niekoľko pripojených fotiek možno povie viac ako tisíc slov. Ak teda hľadáte akýkoľvek diel pre konštrukciu vášho zariadenia, skúste si pozrieť sekciu "montážny materiál" a ak nájdete to, čo hľadáte, dodáme vám to buď ihneď zo skladu alebo v krátkej dobe za výhodných podmienok (tovar na objednávku).

Ak potrebujete pomoc pri výbere vhodného typu, neváhajte nás kontaktovať na adrese info@soselectronic.sk.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info