Funkcionalita nášho eshopu

  Nadpis sekcie

  Novinky na webe 7.6.2017

  Našim cieľom je poskytovať Vám kvalitný servis aj prostredníctvom tohto webu. Naše vývojárske oddelenie zaviedlo do svojej práce systém 2-týždňových aktualizácii webu. Touto cestou Vám budeme v krátkosti prinášať informácie, čo je na webe nové.

  Označte si tovary svojim názvom

  Stalo so Vám, že ste mali zmätok v číselných označeniach tovarov? Alebo ste potrebovali spárovať Vašu databázu s našou databázou tovarov a nevedeli ste ako na to? Teraz sa Vám už nič z toho nestane.

  Vyhľadávanie vo faktúrach

  Hľadáte nejaký tovar, ktorý ste u nás v minulosti nakúpili? Odteraz to máte jednoduchšie. Stačí použiť vyhľadávač vo faktúrach a zoznam tovarov máte za okamih na obrazovke.

  Detail faktúry

  V Detaile faktúry nájdete podrobné informácie o jednotlivých položkách - názov, počet kusov a cenu. Navyše, ich zoznam si viete exportovať do CSV súboru a využiť vo svojom informačnom systéme.

  Nahlásiť chybu

  Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

  Kontaktné údaje

  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
  OK Viac info