29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
ELECTRONIC ASSEMBLY

Modré displeje. Ak chcete byť výnimočný ...

Ak hľadáte spôsob, ako odlíšiť svoje zariadenie od množstva konkurenčných, ponúkame Vám riešenie. Namiesto obvyklého žltozeleného LCD displeja použite nádherný modrý displej. Tento displej bude v mori obvyklých displejov určite vynikať. Chcete vedieť viac? Práve Vám predstavujeme novú sériu modrých LCD displejov pod označením Blue Line.

Toto je archívny článok z 03.06.2002. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Ide o štandardné znakové alebo grafické LCD displeje, na aké ste zvyknutý a s ktorými určite pracujete. Majú štandardné rozmery, štandardné umiestnenie vývodov aj štandardný kontrolér kompatibilný s HD44780. Jediný rozdiel je v tom, že sú podsvietené modrou farbou a znaky sú bielej farby. Svetlo je emitované pomocou bielych LED diód, pričom jas displeja je nastaviteľný v plnom rozsahu, t.j. 0-100%.

Za zmienku určite stojí aj spotreba týchto displejov. Oproti štandardným žltozeleným je spotreba oveľa nižšia, pričom už pri 15mA sú údaje na displeji čitateľné. Štandardný rozsah pracovných prúdov je 15-60mA, maximum je udávaný len 90mA.

Na záver spomieneme aj ceny týchto displejov. Oproti štandardným displejov sú samozrejme vyššie. Je len na Vás, či sa rozhodnete pre štandardný displej za štandardnú cenu, alebo pre takýto atraktívny modrý displej za cenu vyššiu. Dôležité je vždy presadiť sa na konkurenčnom trhu. Možnože práve tento displej bude prostriedkom, ako na to...

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info