Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
ELECTRONIC ASSEMBLY

Dotknite sa displeja EA DIP180

Nový grafický displej EA DIP180B-5NL prináša vysoký kontrast, malú spotrebu a rýchlu odozvu. A čo je pre mnohých dôležité – je dostupný aj s dotykovým panelom.

Displej EA DIP180B-5NLWTP bol navrhnutý pre použitie v priemyselných ovládacích paneloch. Preto je dostupný aj s analógovým rezistívnym dotykovým panelom. To umožňuje skombinovať ovládanie zariadenia a zobrazenie informácií do jediného prvku. EA DIP180B-5NLWTP je grafický displej s rozlíšením 180x32 pixelov. Obsahuje 3 integrované grafické kontroléry typu SED1520 (alebo kompatibilné) na ovládanie ľavej, strednej a pravej časti displeja. Biele LED podsvietenie poskytuje kryštálovo čisté zobrazenie a výbornú čitateľnosť za každých svetelných podmienok.

Dotykový panel sa pripája na externý kontrolér, alebo kontrolér s analógovými vstupmi. Dotykový panel funguje podobne ako potenciometer - ak je pripojené napätie na „Top-Bottom“ vstup, napätie zodpovedajúce Y (vertikálnej) pozícii sa vyčíta mikrokontrolérom na „Left-Right“ vstupe. Rovnakým spôsobom sa dá určiť horizontálna – X pozícia kontaktu na dotykovom paneli. Displej poskytuje vysoký kontrast a rýchlu odozvu vďaka použitiu „supertwist“ LCD technológie. Aj pri extrémne nízkych teplotách okolo -20°C je doba odozvy dostatočných 2,5 sekundy. Moduly sa vyznačujú automatickou teplotnou kompenzáciou, preto nevyžadujú žiadnu externú kompenzáciu kontrastu počas prevádzky. Spolu so širokým rozsahom pracovných teplôt -20 až +70 °C, je ideálny pre rôzne priemyselné aplikácie. Mechanicky sa modul upevní zapájkovaním pinov do DPS, bez potreby skrutiek apod.

Detailný popis vám poskytne EADIP180 datasheet.

V prípade záujmu o produkty Electronic Assembly nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • grafický modul 180x32 bodov
  • dostupný aj dotykovým panelom
  • úsporné biele LED podsvietenie
  • výborná čitateľnosť za každých svetelných podmienok
  • jednoduchá montáž zapájkovaním - bez skrutiek
  • tepelne kompenzovaný
  • rozsah pracovných teplôt -20 až +70°C

Doplňujúce produkty
EA DIP180B-5NLW ELECTRONIC ASSEMBLY

Na objednávku

EA DIP180B-5NLW

Moduly LCD grafické

LCD modul 180x32 STN modro-biely, LED podsv.

Obj. číslo: 61120
Na objednávku

ELECTRONIC ASSEMBLY

EA DIP180B-5NLWTP ELECTRONIC ASSEMBLY

na sklade 3 ks

EA DIP180B-5NLWTP

Moduly LCD grafické

LCD modul 180x32 STN modro-biely, LED podsv.+TP

Obj. číslo: 118319
Výpredaj

ELECTRONIC ASSEMBLY

1 ks a viac 23,4000 €

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje