Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
ELECTRONIC ASSEMBLY

Displeje DIP122-5 prečítate aj na slnku

Nové grafické displeje rady EA DIP122-5 s úsporným LED podsvietením sú optimalizované pre čo najlepšiu čitateľnosť aj v náročných svetelných podmienkach ako napr. na priamom slnku.

Grafické displeje EA DIP1222-5 s rozlíšením 122x32 pixelov disponujú výborným kontrastom a úsporné LED osvetlenie ponúka výbornú čitateľnosť aj v prostredí s nízkym okolitým osvetlením. Sú vybavené teplotnou kompenzáciou pre zvýšený rozsah pracovných teplôt od -20 do +70°C, bez potreby úpravy kontrastu. Displeje tatktiež disponujú technológiou „superfast liquid technology“, ktorá zaisťuje dostatočne rýchly čas odozvy v extrémne nízkych teplotách (priemerne 2 s pri -20°C).

Sú dostupné v troch farbách: žltozelená, jantárovožltá a modrobiela. Žltozelená a jantárovožltá verzia je osobitne vhodná pre vonkajšie použitie a extrémne svetelné podmienky, pričom efektívne LED podsvietenie umožňuje použitie aj v prostredí s nízkym okolitým osvetlením. Modrobiela verzia je optimalizovaná s ohľadom na kontrast a je ideálna na použitie vo vnútornom prostredí s alebo bez umelého osvetlenia ako aj tam, kde je podstatná nízka spotreba.

Displeje obsahujú 2 zabudované radiče (PT6250 kompatibilné), pričom každý radič obsluhuje 61 stĺpcov. Pre externú komunikáciu je použité 8 bitové rozhranie. Pre napájanie podsvietenia postačuje stabilné napätie a jeden externý rezistor, alebo prúdový zdroj. Mechanické upevnenie je veľmi jednoduché – pomocou zapájkovania do PCB. V prípade potreby je možné použiť aj dutinkové lišty (RM 2,0mm). Pre zákazníka poskytujú nové gafické displeje aj vysokú flexibilitu v možnosti použitia grafického alebo znakového displeja pre rôzne verzie daného zariadenia. Ako znakové displeje je možné použiť typy EA DIP081-CHNLED (1x8), EA DIP162-DHNLED (2x16) a EA DIP204-4HNLED (4x20), ktoré majú rovnaké rozmery a rovnaké rozloženie vývodov.

Bližšie informácie ponúka DIP122-5 datasheet. V prípade záujmu o produkty Electronic Assembly nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • grafický modul 122x32 bodov
  • výborná čitateľnosť aj v náročných svetelných podmienkach
  • úsporné LED podsvietenie
  • 3 farebné verzie
  • jednoduchá montáž zapájkovaním - bez skrutiek
  • tepelne kompenzované
  • rozsah pracovných teplôt -20 až +70°C
  • dostupné sú aj znakové displeje s rovnakým rozložením vývodov

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich! Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.


Doplňujúce produkty

Moduly LCD grafické

Na objednávku

LCD122x32 DIP module ,yellow/green, LED backlight
Obj. číslo: 9503
Na objednávku

ELECTRONIC ASSEMBLY

Moduly LCD grafické

Na objednávku

LCD122x32 DIP module,blue-white,LED,-20~+70°C
Obj. číslo: 49292
Na objednávku

ELECTRONIC ASSEMBLY

Moduly LCD grafické

Na objednávku

LCD122x32 DIP module,yellow/green,LED,-20~+70°C
Obj. číslo: 49375
Na objednávku

ELECTRONIC ASSEMBLY

Moduly LCD grafické

Na objednávku

LCD122x32 DIP module,amber,LED,-20/+70°C
Obj. číslo: 64167
Na objednávku

ELECTRONIC ASSEMBLY

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje