Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
APACER

Ukladajte svoje dáta bezpečne na priemyselnej CF karte Apacer

Pre bezpečné ukladanie cenných dát v náročných priemyselných podmienkach je potrebné spoľahlivé médium. APACER prichádza na trh s už piatou generáciou Compact Flash kariet Industrial CF5 a CF5 Plus.

Karta je navrhnutá tak aby spĺňala prísne požiadavky pre spoľahlivosť dát a ochranu proti prepisu. Jednoduché prepnutie prepínača na spodnej strane karty dovolí aby boli dáta len čítané a tým chránené pred náhodným prepísaním alebo úmyselným poškodením dôverných informácií.

APACER CFC 5 a CFC 5 Plus spĺňajú špecifikáciu CFA 4.1. Použitý SLC chip (single level chip) a inteligentný systém obnovenia po výpadku napájania prispievajú k spoľahlivosti karty. Aby dáta ostali zachované korektne, CF 5 podporuje 24 bitovú hardvérovú ECC funkciu ( error checking and correction), pokročilú technológiu rozloženia využitia blokov (wear levelling and block managment) a S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Podporovaný je dátový transfer až PIO-6, multi-word DMA-4 a Ultra DMA-5. Sú dostupné v štandardnom rozsahu pracovných teplôt 0 až +70°C a tiež v rozšírenom rozsahu -40 až +85°C. Výborné vlastnosti pamäťových kariet CFC 5 dopĺňa vysoká odolnosť voči vlhkosti, nárazom a vibráciám. Všetky tieto vlastnosti predurčujú pamäťové karty APACER CFC 5 a CFC 5 Plus na použitie v medicínskom, obrannom a automobilovom sektore ako aj všade tam kde je požadovaná najvyššia úroveň spoľahlivosti a bezpečnosti. Bližšie informácie vám poskytne Apacer CF5 datasheet. V prípade záujmu o ktorúkoľvek pamäťovú kartu zo série CF5 nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • priemyselná Compact Flash karta kompatibilná so špecifikáciou CFA 4.1
  • SLC chip
  • prepínač na ochranu karty proti zápisu
  • dáta transfer až PIO-6, Multi-Word DMA-4, Ultra DMA-5
  • sekvenčné čítanie/ zápis - 40/30 MB/sec
  • 24 bitová ECC funkcia a pokročilý manažment využívania blokov
  • dostupná s kapacitou 128 MB – 16 GB
  • teplotný rozsah 0 až +70°C a -40 až +85°C
  • štandardný 50-pinový konektor

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje